moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Batdavaldi biglići iz Hrvatske

Ići dole 
+20
Meda
Zvoncica
Joker_Poker
milena
Lino
tatjana
Dika
Modena
blok1
Jasna
Bunny's Nightmare
Jan
Ksenija
elmer fudd
Janchee
Lea2006
luce
Medena
Andrijana
batdavaldi
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 20, 2007 1:56 pm

Wauuuuu! Ovo je divno! Verujem da ume da bude teško i zamorno, ali je divno! Sviđa mi se što su izmešane rase i što svi žive kao porodica! I ja bih volela tako, samo ne baš toliko pasa. Možda 3 komada. I da budu različite rase! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 20, 2007 6:29 pm

predivnooooo
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 20, 2007 8:48 pm

Kao u knjzi dr Dulitl.....a ko su medenjaci na avataru?
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyPet Sep 21, 2007 9:40 am

Hvala svima na komentarićima cmok
Na avataru su 2 brata iz mog drugog legla, lijevi je Bo koji je u St a desni je pokojni Ben koji je sa 8 mj nesretno stradao pod automobilom u Zg Crying or Very sad trenutak nepažnje i izletio je na ulicu i pravo pod auto, vlasnici su bili očajni kao i ja pale
A Bo iz Splita je poseban, nikad ništa nije napravio, jako poslušan pa ga u šali zovemo atipični bigl I love you
To je leglo od Kare i Benđe iz kojeg sam si ostavila Bopi. Oštenjeni su 24.01.06. Evo nešto slika, bile su 4 cure i 2 dečka.

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 NkjtF6RX3NKCZqZU

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 CWpjn6IMTHJoG9XL

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 QCSjkrMm21wtlHKp

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 79_H4eEFbOf5C53u

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EeFSc777h6txonY9

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 R9KkmcZrmAZP8FLh

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 F3

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 W1~0
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyPet Sep 21, 2007 1:21 pm

Stvarno su preslatki! Tužna priča za Bena... :o(
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyPet Sep 21, 2007 1:32 pm

Joooj, bubice malene slatke tr Za Bena mi je jaaaako jaaako zao No No
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyPet Sep 21, 2007 2:48 pm

Hej!
Pa ovo su najveselije strane na forumu.
Ja sam "do gushe" u maloj deci, skolama, vrticima, ne stizem nista, pa ni da proveravam sta ima novo...

Sjajni ste, uzivajte i saljite sto vise fotografija.

PS-sto sam starija to vise ceznem za kucxom....iz vise razloga...samo ne smem ni da pomislim na to koliko bih bila neumerena u broju pasa koje bih imala u dvoristu I love you
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 11:35 am

Predstavila bi vam pojedinačno moje biglove, prvo Bizi jer je ona prvi naš bigl I love you Porjeklom je iz Orašja, pravim imenom Diana, oštenjena 28.06.03. Kupili smo je odraslu kao i njenu sestru Šeri od jednog lovca koji ih je kupio kao štence ali se najednom odlučio da bi ipak radije neke višlje goniče... to je ispalo na našu a vjerujem i na njihovu sreću.
Njih dvije su se prilagođavale mjesecima, nisu znale šta je kuća, povodac, auto... Bizi je bila puno otvorenija i prije se prilagodila, danas je ona moj najzločestiji bigl Laughing Strašno je samouvjerena, drska, otet će ti hranu iz usta, kad je u kući nijedan ručak ili bilo kakav pokušaj jela ne može proći bez njene vriske, što ta možeeee pojesti!!!
Svi naši prijatelji je "mrze" i tvrde da bi se ubili da imaju takvog psa smeh (ali to su ljudi što imaju goldene, buldoge... pa nemaju pojma o ničemu Wink )
Evo moje Bizi
Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 B6~1

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Aa_3

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Qvu1pbL961fGREnZ

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q_12

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q5~6

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 CeqZ3Phpn2pBpLuW

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 C_8

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A_1

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 E6~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q3~12

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 2aU_yo5FXEQPUhAZ

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 NXSczBJLmhjgYvcT

Sa svojim prvim leglom (koje je jučer napunilo 2. g)
Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 UGBEfJLXP04gZ6rh

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 OhZWPBLh7nmnKfSR

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 78TVB7YSG7_5g8N0

I sa 2. leglom
Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 SCukTKH3WpnMOa2O

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 HPO2XclroEs1TH5w

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q3~9

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 IgmzztWUIaTbIzBs

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A_3

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q1

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q5
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 3:46 pm

Bizi vam je pravi zvrk, stvarno je uvek busy!Interesuje me da li je ona na devetoj slici po redu već imala štence ili ne! Tako iz profila izgleda sada Lein stomak zbog koga smo zabrinuti!
Koliko je Bizi legla imala?
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 4:55 pm

Je, sad sam gledala na ljubimci forumu kad je otprilike postavljena ta slika slikana nakon 2. legla, slikano je 24.01.07. znači štenci su bili stari cca 3,5 mj.
Imala je dosad ta dva legla, jedni su oštenjeni 22.09.05. a drugi 13.10.06.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 5:37 pm

Šeri je rođena sestra od Bizi, dosta različite naravi, plahija, povučenija, nikad od Bizi ne može doći do izražaja pa imam potrebu da je štitim od sestre tiranke. Pravim imenom je Daisy.
Inače kad su došle kod mene umrla sam od smjeha kad sam čula imena, bivši vlasnik ih je zvao Biza i Šara (i to s bosanskim naglaskom) Rolling Eyes to me asociralo jedino na dvije kravice smeh pa sam im malo modernizirala imena Laughing
Šeri je imala jedno leglo 03.02.2006.

Par slika seka - Bizi lijevo, Šeri desno
Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q3~2

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q4~3

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 D_3~1

I samo Šeri
Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q1~3

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q5~1

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A_04~2

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q3~6

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q8~1

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 V_8

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 3Hgs2PAqUq6k5kMu

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 L811AwQpLflWYvyM

Šeri sa svojim bebama
Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q7~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 W5~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 W6~0
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 8:18 pm

Meni je Šeri lepša, a kako birate mužjake za njih, jel imate i njih ?
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 8:43 pm

Je, Šeri je eksterijerno kvalitetnija ali tko god dođe ni ne zapazi je jer je povučena a prema strancima nepovjerljiva dok Bizi odma zapaze jer je strašno nametljiv stvor Laughing
Ja imam Benđu a roditelji Badija, kasnije ću ih predstaviti, zasad parimo s njima a počinjemo razmišljati i o drugim mužjacima naravno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyPon Sep 24, 2007 12:20 am

Jako su vam slatke lepotice.... tr Obe su posebne, svaka na svoj nacin!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptySre Sep 26, 2007 11:38 pm

Slijedi Benđo, moj Benđolino I love you
Benđo je rođen 11.07.04. a pravim imenom je Hori - Hari Jim Beam
Zahvaljujući jednoj mojoj prijateljici iz Os saznala sam da se prodaje biglić od 7 mj, po njenim riječima predivan. Kupili su ga njeni poznanici u Mađarskoj, ali štene ko štene, većinu dana u kući je bio sam i napravio im dosta štete, navodno je pogrizao sve što je mogao. Taj čovjek je imao motor bmw po kojem je Benđo dobio ime, eto kad je pojeo sve mene djelove tog motora onda znate... Ja sam odmah navalila na tatu da ga idemo vidjeti, a kad smo stigli - zaljubih se na prvi pogled u to malo zlo Laughing Bio je strašno zločest pred nama, izgrizao mi i izgrebao cijele ruke Evil or Very Mad Ali onaj čas kad smo prešli prag nikad ali nikad više nije mi to napravio, niti je ikad kod mene nešto uništio, doslovno se raspametio od sreće kad je vidio čopor pasa i odma se pred ženkama počeo šepuriti kao puran. Ima on i mana, recimo na izložbi nekad ne da nekad da pregledati zube, pa ako sudac ima naočale, brkove, čudnu facu ... nerjetko Benđo počne urlati i plesati kazačok odbijajući da mu taj antipatični lik pregleda zube smeh tako je par puta i diskvalificiran Embarassed
Ma on je moj blesavi pas, kopirat ću vam s ljubimci foruma jednu priču odnosno dogodovštinu u kojoj me i osramotio i razveselio

Eh taj naš Benđo...
Moram vam napisati šta je smislio, kako nas je malo obrukao a na kraju razveselio na izložbi u Vukovaru.
Tata je prijavio dva para, Dingu i Maxa, Estu i Benđu.
Nakon pokušaja da Benđu i Estu vodim u paru odustala sam, Esta ništa ne sluša kad su moji u blizini. Imali smo malu obiteljsku raspravu i na kraju je odlučeno da će ih voditi mama.
I stoji ona s njima, a otac s labradorima u predringu za parove.
Već je sanja Buva na mikrofon najavila ulazak parova, kad odjednom otrgne se moj Benđo, izvuče glavu iz ogrlice i opali šprint po nogometnom igralištu.
Naravno u pravcu vrata na ulicu, uh preznojila sam se.
Mama i tata viču, Benđoooo, Benđooooo vrati seeee...
Ja pognula glavu i polako se probijam kroz gužvu izlagača i pasa, i kunem se sama sebi da ću ga, ako ga naravno uhvatim, navući za uši ko magarca....
Već i Buva na mikrofon govori kako je dio jednog para, Benđo, pobjegao... pa će ga kao pričekati. Mama sa Estom izašla iz ringa i krenula prema bjeguncu, ali ko će tog zeca stići ako neće da se vrati...
Kad na par metara pred samim izlaznim vratima sa stadiona Benđo zastane, okrene se i poleti u susret Esti i mami, mama mu stavi ogrlicu a on se magare jedno ponaša kao da ništa nije bilo.
A Buva će na mikrofon da moli jedan aplauz za Benđu a ljudi šta će, zapljeskali
Ironija je ta što je Benđo bio jako dobar cijeli dan, nisu ga hvatale mušice, nije plesao kazačok, dao je sucu da mu pogleda zube, ma nikad bolji!
Ali eto morao je nešto napraviti da nam ne bude dosadno


Da ne pričam puno evo slika

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Resize%20of%20DSCF0027

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Be1

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Oj1IGQicxEBOvY2y

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 B9

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 B1~2

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 B_20

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A7

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A5

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A6

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A_02~2

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q_04

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 O_2~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A_06~3

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 W2~2

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 W4~2

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 B_12~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 B_14~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 C_6~1

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q1~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 SN0x2SCxH9HKjGEX
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptySre Sep 26, 2007 11:59 pm

Joj, Bedzo je presladak! A ona poza na krevetu, na stomaku - to jos nisam vidjela!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 12:11 am

Medena ::
Joj, Bedzo je presladak! A ona poza na krevetu, na stomaku - to jos nisam vidjela!! lol!
Takodje!!!!!!!! dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 12:15 am

da hehe, već su neki komentirali da izgleda kao da ga je valjak pregazio hehehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 8:51 am

Bendjo mi je stvarno presladak tr. Iako je zlocest, mnogo mi se dopadaju njegove anegdote.... Podseca me malko na mog Zigishu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 12:38 pm

e stvarno nije u redu da neko ima ovoliko divnih biglova! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 1:01 pm

luce ::
e stvarno nije u redu da neko ima ovoliko divnih biglova! Smile
Ali njima je to posao i zadovoljstvo u kompletu, a mi sa našim jedincima-mezimcima možemo dosta da naučimo od njih!!!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Andrijana
i'm bigl
i'm bigl
Andrijana


Broj poruka : 2058
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.02.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 2:22 pm

Stvarno je prelep! On je moj favorit za sada! Jedva čekamo da nam predstavite ostale pse!
Nazad na vrh Ići dole
https://	http://www.facebook.com/andrijana.miletic
blok1
novajlija
novajlija



Broj poruka : 20
Godina : 33
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 28.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 12:24 pm

medeni su
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Okt 11, 2007 8:33 am

Hvala vam svima na lijepim komentarima cmok

Ne bi znala reći da li su mi moji psi i uzgoj posao (možda, može se gledati i tako ali kao vrlo neisplativ posao Laughing ), zadovoljstvo ... jako!
Oni su moj život, moja strast, ponekad mislim da li bi znala živjeti bez čopora pasa, disati, šta bi uopće radila u vrijeme koje provodim s njima, pričam o njima, mislim na njih??? Nezamislivo! Oni su upleteni u svaku minutu našeg života i sad pokušavam i ne mogu se sjetiti da li ijedan razgovor bilo osobno, bilo telefonski sa mojim roditeljima, a oca viđam stalno a sa mamom se čujem bar 3 x dnevno - prođe bez njih...

Bila sam malo u gužvi ovih dana pa ću sada nadoknaditi i predstaviti vam Karu. Oštenjena je 19.03.2004. u Fužinama. Kupila sam je odraslu i uvijek kad se sjetim tih dana moram se smijati Laughing Njen uzgajivač mi nije mogao poslati slike pa sam molila Maju (koja ima biglića Barta, iz Rijeke) da mi je ode poslikati, slike su me oduševile i odluka je pala. Međutim morala sam na par dana u Split.... moj suprug i otac nisu bili oduševljeni, prvi put sam mimo njihovog blagoslova odlučila kupiti psa iako smo se dotad uvijek dogovorili... (čitaj - dotad sam uvijek uspjela postići da i oni daju pozitivno mišljenje). Čak su izrazito negodovali tako da se i posvađasmo oko Kare smeh Pustila sam ih u uvjerenju da je njihova zadnja, spremala se za Split a Karu nismo ni spominjali, ja sam opušteno otišla jer sam javila čovjeku da me čeka i za svaku sigurnost poslala telegramski kaparu Wink Jedino nisam imala pojma kako ću otići po nju jer mi je tad jedino prijevozno sredstvo bio moj fićo star 30 i kusur godina, al išao je on često i za Osijek pa valjda će i do Fužina izdržati ...
Po povratku iz St razočarale su me magle i kiša, za sredinu 11 mj ništa čudno, ali počela me hvatati panika kako ću s tom starudijom na put i ništa, platila sam jednom čovjeku da me vozi (u međuvremenu su članovi obitelji pali u nesvjest i optužili me da nisam normalna a otac me nije htjeo voziti, nego me savjetovao da mi propadne kapara i kupnja), usput izgubila digitalni fotić, i stigla po Karu top gun
Jedna je prijateljica išla samnom a u Fužinama kod uzgajivača sam se našla sa još prijateljica koje su došle iz RI i umrle od smjeha kad su čule da se moja prinova zove Kara, a tek kad su čule da joj je puno ime Kara od Borca smeh gotovo su se valjale po dvorištu smeh
Nadam se da Karin uzgajivač nije ništa zamjerio toj veseloj ekipi koja je ismijavala Karino ime smeh Inače, Kara je dobila to ime jer na leđima ima oznaku karo karata, romb, a valjda ljudi tog kraja nisu toliko perverzni kao moji prijatelji koji od toga i danas rade komediju smeh
Neću ni pisati reakcije kad smo stigle kući, i još kad su moji čuli kako se zove hehehe Kara je već imala položen IPO, i njen uzgajivač ju je redovno vodio u lov, predivne je naravi, nema psa s kojim se ne bi složila i uvijek me iznova oduševljava koliko je to draga i u jednu ruku naivna kujica prepuna povjerenja i prema ljudima i prema psima.
Moj suprug ju je počeo obožavati nakon sat vremena i evo već gotovo 2 g. je njegova ljubimica. Kara je jedna od manjih kujica u Hr.

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 FdIai2j_egT7hdQe.v

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 FMuu3dtOWlsW0Mh7.v

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 OlYpybQnqyXHlE5m

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 I5F0iMtM4ubKTDuj

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q7dOeOFl0jefFoVK

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A_06~2

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 A_08~2

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q_11

Slike njenog 1. legla, imala je 4 cure i 2 dečka (Bo i Ben)
Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 CWpjn6IMTHJoG9XL

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 L4OcBPZ3PB3EeJVu

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 QQhePH398GQH7qKE

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q2~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 M7~0

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q3~1

I 2. leglo, također 2 m i 4 ž
Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q3~13

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q2~14

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q9~4

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Q2~15

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 7AD03owkzAfzecPo

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 ImEYZz3onVYQwkkf
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 EmptyČet Okt 11, 2007 9:53 am

Predivna prica za jutro.... kafa
Poljubac Kari cmok, bas je prava!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Sponsored content





Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Batdavaldi biglići iz Hrvatske   Batdavaldi biglići iz Hrvatske - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Batdavaldi biglići iz Hrvatske
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: