moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako je vaš bigl dobio ime?

Ići dole 
+35
Aćim
soffijov
Amigo
lonisland
Tabasko the Dika
atos
.Marija.
antmari
Anja..
Emanuela
Vasica T
stefani
Rona
Monika
Nemi
Sem
LuSho
Bugi
Niva
Shiloh
mici i milance
Zvoncica
Marli
sasa
elmer fudd
Dora
Dolly
Dika
luce
Lea2006
Medena
Andrijana
Janchee
bambucha
Ksenija
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptyUto Apr 12, 2011 5:36 pm

Da danas biramo ime za Vasu bilo bi to vrlo slično Mišinom predlogu ,samo što bi ovaj mali bio KLEPTOMANIX jer uživa da ukrade nešto i ode da to sakrije. Vrlo često dok sedimo za trpezariskim stolom zavlači njušku u džepove i džepari nas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptyČet Apr 14, 2011 12:08 pm

[quote="Vasica T"]Da danas biramo ime za Vasu bilo bi to vrlo slično Mišinom predlogu ,samo što bi ovaj mali bio KLEPTOMANIX jer uživa da ukrade nešto i ode da to sakrije. Vrlo često dok sedimo za trpezariskim stolom zavlači njušku u džepove i džepari nas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]

smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptyUto Jun 07, 2011 6:40 pm

Za Blanku

odmah smo se odlucili za neko ime po sportiskinji jer je i Serena dobile ime tako, e onda posto Serena voli visoko da skace kako bi dosla do macije hrane (a ima jedan Serenin video gde ona skace a ja sam ga nazvala Zelim da skacem kao Blanka Vlasic)e tako je Blanka dobila ime po Blanki Vlasic
Nazad na vrh Ići dole
Aćim
bigl-manijak
bigl-manijak
Aćim


Broj poruka : 246
Localisation : Tatooine
Datum upisa : 11.10.2009

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptyUto Jun 07, 2011 10:43 pm

Blanka nikada nece dostici velicinu jedne

df


Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Stefkakostadinova-432x324

Nazad na vrh Ići dole
http://piratekowalski.tumblr.com/
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptyUto Jun 07, 2011 11:51 pm

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptySre Jun 08, 2011 12:14 am

Moja biglica ce biti Lejdi,posto je toliko slatka ,prava mala dama queen . Inace,moja mama joj je dala ime cim ju je videla na slici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptySre Jun 08, 2011 10:15 am

Aris je dobio ime tako sto sam ga procitala u rodovniku i svidelo mi se...... Prvo sam htela da ga nazovem Kasijel, medjutim moji su mislili da je predugacko, pa smo se odlucili da ipak bude Aris... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Emanuela
i'm bigl
i'm bigl
Emanuela


Broj poruka : 1346
Godina : 48
Localisation : BG Žarkovo/Cerak
Datum upisa : 08.01.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptySre Jun 08, 2011 12:41 pm

Ksenija ::
.. tako je Blanka dobila ime po Blanki Vlasic
cheers
Nazad na vrh Ići dole
Moka
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Moka


Broj poruka : 174
Godina : 33
Datum upisa : 21.07.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptyPet Jul 29, 2011 1:01 am

kad smo videli ovu sliku dok je još bila baš mala, odmah nas je osvojila i ime - Moka je dobila zbog boje. Smile

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 254801_10150205878227012_304059842011_7426125_5183298_n
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptyPet Jul 29, 2011 11:35 am

Pa niste mogli dati bolje ime!!! Stvarno je Moka! Preslatka je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptyPet Jul 29, 2011 12:06 pm

Preslatka, potsetilo me ova priča oko boje na nešto kad smo bili mali, mutila se bela kafa za decu od neke "Divke" i "Frank" kafe Rolling Eyes
Ime joj definitivno pristaje Smile
Nazad na vrh Ići dole
GWEN
novajlija
novajlija
GWEN


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.07.2011

Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 EmptySub Avg 27, 2011 11:11 pm

Gwenovo puno ime je Gwen vom Lord of Forest i dobio ga je od uzgajivaca. U leglu je imao petoro stenadi i svi su dobili imena na slovo G (posto je sedmo leglo bilo, a imena se daju po ABC, ne znam da li je i u Srbiji tako...). Inace tu su jos bili George, Guy, Gladis i Gordon. Posto se vec pri prvoj poseti odazivao na svoje ime, nisam htela da ga menjam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako je vaš bigl dobio ime?   Kako je vaš bigl dobio ime? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako je vaš bigl dobio ime?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Blamovi-kako vas je izblamirao vas pas
» Kako prezivljavate vrucine?
» Kako do biglijade-MAPA
» Kako da se pripremim za curu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: