moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Othello i Lilly iz Subotice (Palic)

Ići dole 
+21
Monika
Dika
Boky&Tanja
falkfoto
batdavaldi
luce
Medena
nikola2001
Zobenica
bambucha
Ksenija
Andrijana
Jasna
elmer fudd
Lea2006
Jan
Bunny's Nightmare
Janchee
Admin
pipi
w33d4
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyUto Sep 04, 2007 4:06 pm

Trudićemo se!!!
Nazad na vrh Ići dole
w33d4
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
w33d4


Broj poruka : 62
Godina : 35
Datum upisa : 21.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptySre Sep 12, 2007 8:35 pm

Danas su Othello i Lilly konacno dobili radne knjizice Smile
Pored toga, Othello je dobio diplomu za mladog sampiona srbije u lepoti medju biglovima. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://picasaweb.google.com/lord.vida
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptySre Sep 12, 2007 8:41 pm

CESTITKE othellu
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptySre Sep 12, 2007 11:03 pm

Vau! Cestitamo!! king queen
Nazad na vrh Ići dole
w33d4
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
w33d4


Broj poruka : 62
Godina : 35
Datum upisa : 21.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyPon Sep 17, 2007 10:42 pm

Bio sam kod Miroslava u Novom Sadu da pogledam Kalu i klince, i da predam rodovnik da bi mali isto mogli dobiti. Napravio sam jedan video sa mobilnim, nije bas najbolji kvalitet, ali se vidi sve sto se i inace zna, a to je da su biglovi najlepsi i nasladji psi... izvolite, pogledajte Smile https://www.youtube.com/watch?v=nJiN9V0Ib6Y
Nazad na vrh Ići dole
http://picasaweb.google.com/lord.vida
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyPon Sep 17, 2007 11:57 pm

odlican snimak. preslatki su, medvedici mali
Luca se popela na sto i napala zvucnik kad ih je cula kako cvilkaju i reze
Nazad na vrh Ići dole
w33d4
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
w33d4


Broj poruka : 62
Godina : 35
Datum upisa : 21.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyPon Sep 17, 2007 11:59 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://picasaweb.google.com/lord.vida
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyUto Sep 18, 2007 12:45 am

Oni su stvarno tako slatki, fenomenalno izgledaju i u pokretu!
Ovo je najbolji vid predstavljanja!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyUto Sep 18, 2007 6:21 pm

preslatki su svi , ali Mafija mi je posebno sladak
Nazad na vrh Ići dole
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyUto Sep 18, 2007 6:53 pm

Kako su slatki!! tr
Nazad na vrh Ići dole
w33d4
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
w33d4


Broj poruka : 62
Godina : 35
Datum upisa : 21.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptySre Sep 19, 2007 2:10 am

Idemo sa Othelom sad u nedelju u Sentu na CAC, drzite nam fige Smile za jednog beaglea 99% znam da ce biti tamo... drugarica jedna sa jednom zenkom koja se zove Lizy...
Ne bih se bunio da uspemo dostici ovaj put neki Best in Show ili tako nesto SmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
http://picasaweb.google.com/lord.vida
Jan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jan


Broj poruka : 214
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.02.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptySre Sep 19, 2007 10:27 am

Srećno!
Nazad na vrh Ići dole
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyČet Sep 20, 2007 2:11 am

sigurna sam da cete biti odlicni!
napred nasi!
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyČet Sep 20, 2007 9:07 am

Sretno na izložbi, držim fige
Othello i Lilly su stvarno tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyČet Sep 20, 2007 12:40 pm

Vi nam svima popravljate izlozbeni prosjek! Smile
Sretno!
Nazad na vrh Ići dole
w33d4
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
w33d4


Broj poruka : 62
Godina : 35
Datum upisa : 21.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyČet Sep 20, 2007 12:56 pm

Hvala na podrsci Smile Slikacu puno pa cu postaviti... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://picasaweb.google.com/lord.vida
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyPet Sep 21, 2007 11:03 am

w33d4 ::
Jos par dana i Othello ce napuniti 15 mes, znaci od sada cemo ga voditi na izlozbe u kategoriji zrelih. Nadam se da cete svi malo cesce ici na izlozbe, jer bi stvarno bilo dobro da beaglovi budu malo popularniji tu kod nas.
I mi smo Leu hteli da vodimo, ali ne vredi, opt ima problem sa zadnjim delom stomaka koji se opušta,,,,kao i posle prošlog teranja...tako da se nećemo upoznati, a baš smo bili orni!!
Zato vama držimo top gun
Nazad na vrh Ići dole
w33d4
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
w33d4


Broj poruka : 62
Godina : 35
Datum upisa : 21.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyNed Sep 23, 2007 8:19 pm

Znaci... Senta.
Isao sam na izlozbu sa jednim drugom, brzo smo dobili katalog, tamo sam video da ima samo jos jedan beagle, i da se takmici u razredu najmladjih (i onda sam video da su me ubacili u razred mladih, a ja sam se javio za intermedija, jer sta ce mi razred mladih kad sam vec uzeo titulu...). Ocensku listu nisu dali kod kase, jer kao oni koji su uplatili preko poste, ti su trebali uzeti kod svog ringa... e sad ja sam tamo otisao, nisu nasli, vracao se nazad, nashao sam, nisu mi prepisali na intermedija pa sam se vracao opet, znaci totalno sam ispao retard jer su oni pravili greske... inace ja znam za jedno 5-6 psa koja nisu imala ocensku listu pa se posebno trebalo traziti tamo. Dobro, resheno, sve je okej. Ocenjivanje: Othello je dobio peticu, CAC i prvak je rase. U celoj FCI VI grupi je bilo 3 (!!!) rasa, Beagle, Basset i Ridgeback. Rigdeback (koji nije dobio nista sem petice, gazda je jos jednom prisao sudiji i on je potrvdio to jos jednom), kao nznm sta je imao protiv njega, a pas je bio prelep. Meni je sudija rekao da je Othello previse dugacak za muzjaka (?)... ali okej, ja sam dobro prosao... ali kad smo stigli do takmicenja za BIS, naravno da ni od 2 psa nece izabrati beagle! Basset je prvi.... ja to kontam da je taj celi BIS cista sminka za rezultate, ne vredi nista posebno, ali covek se moze nervirati, a ja sam bas to radio. Znaci neeeeemoguce da ce svaki put biti Basset prvi u FCI VI... E da, i to je bilo tako da smo usli u ring, i znaci odddma, nije bilo da smo trckarali okolo i to, nego odddddma je pokazao dvojku sa prstima i pokazao na mene.

Evo jedne slike, ja, Othello i nasa 2 pehara, Bassett sa gazdom, i sudija.

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 DSC036091

Sve u svemu, dobro smo prosli, bilo par problema oko organizacije, ali resilo se to. Drago mi je sto sam upoznao malu biglicu iz Choke.
Nazad na vrh Ići dole
http://picasaweb.google.com/lord.vida
Medena
i'm bigl
i'm bigl
Medena


Broj poruka : 3081
Datum upisa : 25.07.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyNed Sep 23, 2007 9:08 pm

Cestitamo na osvojenom! Je li ta malecka bila Bibi iz Coke sto je odnedavno na forumu?
Nazad na vrh Ići dole
w33d4
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
w33d4


Broj poruka : 62
Godina : 35
Datum upisa : 21.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyNed Sep 23, 2007 9:26 pm

Jeste Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://picasaweb.google.com/lord.vida
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyNed Sep 23, 2007 9:28 pm

Nismo ni sumnjali u Otela, svaka čast opet!
Ko je sudio?
Nazad na vrh Ići dole
batdavaldi
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
batdavaldi


Broj poruka : 74
Godina : 46
Datum upisa : 15.09.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyNed Sep 23, 2007 9:37 pm

Čestitke top gun
nemoj se nervirati, BIS je ipak revijani dio koji nema veze s kvalitetom psa već čisto koju pasminu sudac preferira Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.est-batdavaldi.com
luce
i'm bigl
i'm bigl
luce


Broj poruka : 1584
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 06.08.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyNed Sep 23, 2007 10:38 pm

cestitamo!!

mi znamo da je on bio najlepsi
ne treba nam pehar
Nazad na vrh Ići dole
Jan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jan


Broj poruka : 214
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.02.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyNed Sep 23, 2007 11:09 pm

Svaka čast!
Nazad na vrh Ići dole
w33d4
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
w33d4


Broj poruka : 62
Godina : 35
Datum upisa : 21.05.2007

Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 EmptyNed Sep 23, 2007 11:39 pm

Hvala na cestitkama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://picasaweb.google.com/lord.vida
Sponsored content





Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Othello i Lilly iz Subotice (Palic)   Othello i Lilly iz Subotice (Palic) - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Othello i Lilly iz Subotice (Palic)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Lilly iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: