moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Poklanjam štene bigla

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
PoisonIvy
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.04.2018

Poklanjam štene bigla Empty
PočaljiNaslov: Poklanjam štene bigla   Poklanjam štene bigla EmptyPon Apr 30, 2018 3:03 pm

Nažalost, zbog porodične situacije moramo da poklonimo naše štene bigla.U pitanju je devojčića, upravo je ušla u 7. mesec. Primila je sve vakcine, uredno čišćena od parazita, hranjena je kvalitetnom hranom, čipovana i ima sve papire što znaci da ukoliko bi novi vlasnik bio voljan može i da je vodi na izložbe. Nas ta opcija nije zanimala ali svakako posedujemo sve papire.

Odrastala je u stanu, ali mislim da bi joj kuća sa dvorište, više odgovarala.Ona je vrlo vaspitno, drago, razigrano i umiljato štene ali zahteva konstantnu brigu i šetnje, u ovom uzrastu su 5-6 dnevno. Još uvek je na tri obroka jer nas je tako naš veterinar savetovao. Od početka jede i kuvanu domaću hranu (junetinu, džigericu, ćuretinu, piletinu sa presnim i kuvanim povrćem, pirinač i voće) ali i kvalitetne granule i nikada nije pravila problem oko granula.

Ona je divan divan pas, jaaaako umiljata i za kratko vreme je bas zbog svoje miroljubive i mazne prirode postala zvezda kod nas u kraju 😁 Obožava decu i odrastala je sa jednom predivnom devojčicom tako da svakako veće porodice sa decom imaju prednost.Vrlo je društvena sa svim psima, jer je svakodnevno šetana u psećem parku gde se igrala i sa pudlama, mešancima, ali i sa pitovima i stafordima. Smile

Uslov je da porodica koja će usvojiti našu devojku bude finansijski stabilna, ima dvorište ili veći stan kao i da ostane sa nama u kontaktu da bismo s vremena na vreme mogli da čujemo kako se adaptirala i kako dalje napreduje.

Svakako ja zadržavam pravo kome ćemo je pokloniti jer je to ipak naš pas i mi je uprkos ovoj situaciji volimo. Smile
Zainteresovane bih molila da mi se najpre jave u inbox, a kasnije možemo da se čujemo telefonom, razmenimo informacije itd.Poklanjam štene bigla 31655610
Poklanjam štene bigla 31530410
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Poklanjam štene bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam štene bigla   Poklanjam štene bigla EmptyČet Maj 03, 2018 5:30 pm

Žao mi je što morate da se odreknete svog ljubimca.
S obzirom na tekst koji ste napisali, verujem da vodite računa o tome, međutim imam potrebu da Vam ukažem na jednu stvar.
Bigl je danas vrlo popularan u Srbiji i velika je potražnj za štencima. S obzirom da poklanjate ženku, molim Vas da posebno obratite pažnju da ne ode u ruke neodgovornih "odgajivača" koji žele na ovaj način da dođu do priplodne kuje, a kasnij ebudu vrlo neodgovorni kada je u pitanju njeno zdravlje i nega.
Poznanica je poklanjala kuju i imala je neverovatan broj interesenata dok nije objavila da je kuja sterilisana. Tada se broj poziva neverovatno smanjio - gotovo niko nije zvao.
Želim Vam da joj nađete pravi dom.
Srećno Smile
Ivana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
PoisonIvy
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.04.2018

Poklanjam štene bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam štene bigla   Poklanjam štene bigla EmptyČet Maj 03, 2018 10:09 pm

Uf napisala sam kilometarsku poruku i izbrisala je slučajno. Draga Ivana hvaala puno na lepim rečima, potpuno ste u pravo za sve. Ali mislim da nas je sreća poslužila i brzo smo joj našli novi dom gde će uživati. Imaće veliku kuću sa ogradjenim dvoristem i živeće u pravom čoporu tako da će zasigurrno uživati. Poseldnja dva dana sam preplakala, ali to je nesto sa cim moram sama da se izborim. Mozemo da je posetimo kad god ppozelimo i vec sledeceg vikenda idemo u goste.Bice ona super, u to sam bila potpuno sigurna kad sam je danas videla kako se lepo igra sa drugim psima i uživa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poklanjam štene bigla Empty
PočaljiNaslov: Re: Poklanjam štene bigla   Poklanjam štene bigla Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Poklanjam štene bigla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PRODAJA BIGLA - OGLASI
» Box za bigla
» navezanost bigla
» Kastracijaa bigla
» usvojila bih bigla :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: oglasi-
Skoči na: