moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 potreban ljubimac

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
milomirkostic
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 2
Localisation : Niš
Datum upisa : 13.01.2015

potreban ljubimac Empty
PočaljiNaslov: potreban ljubimac   potreban ljubimac EmptySub Jan 17, 2015 5:26 pm

Zdravo društvo, nov sam na forumu i potrebna mi je pomoć. Odavno već merkamo sa decom psa kao što je bigl, umiljatog, vernog koji će vratiti svu mu pruženu ljubav. Sad nam je još više potreban, jer mi je majka teško bolesna (depresija za mojim ocem koji je nas je nažalost napustio-umro dovela je uz ostale stvari do odbijanja hrane i t.d.) .
Uglavnom želimo da usvojimo ili da bar za neku pristojnu cenu kupimo muško štene bigla.
Uveravam vas da će kod nas uživati sve privilegije koje mu kao članu naše porodice pripadaju! Unapred hvala.
Nazad na vrh Ići dole
milomirkostic
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 2
Localisation : Niš
Datum upisa : 13.01.2015

potreban ljubimac Empty
PočaljiNaslov: Re: potreban ljubimac   potreban ljubimac EmptyNed Mar 15, 2015 4:06 pm

Opet ja. Prošlo je skoro dva meseca a niko ni da mi bar predloži nešto. Mi još nismo uspeli (okretali smo neke oglase i u ovoj situaciji ipak nismo u mogućnosti da ispratimo cenu koja se traži) i iako imamo jarku želju za jednim malim lepotanom moraćemo da se strpimo ili odustanemo.
Nadam se da će nešto ipak iskrsnuti. Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

potreban ljubimac Empty
PočaljiNaslov: Re: potreban ljubimac   potreban ljubimac EmptyPon Mar 16, 2015 2:32 pm

Morate da budete aktivniji i više pratite forum i oglase.
Evo prošle nedelje je poklonjen jedan bikolor mužijak i o tome smo pisali na ovom forumu
https://bigl-srbija.editboard.com/t1036-bigl-na-poklon
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Sponsored content





potreban ljubimac Empty
PočaljiNaslov: Re: potreban ljubimac   potreban ljubimac Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
potreban ljubimac
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: usvojite bigla-
Skoči na: