moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Oleg i njuskanje, zvakanje, grickanje..

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Oleg
pronadjen
pronadjen
Oleg


Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.11.2013

Oleg i njuskanje, zvakanje, grickanje.. Empty
PočaljiNaslov: Oleg i njuskanje, zvakanje, grickanje..   Oleg i njuskanje, zvakanje, grickanje.. EmptyPet Nov 22, 2013 7:42 pm

Cao svima! Smile Oleg ima dva meseca i uskoro cemo krenuti u setnju. S obzirom da nemam iskustva sto se njegovog ponasanja vani tice, htela sam da pitam da li i napolju kao u kuci stavljaju u usta sve na sta naidju.. Rolling Eyes  Nisam paranoicna, ali Oleg ne bira! Smile Volela bih da cujem vase iskustvo... i kako da kontrolisem sta ce pokupiti sa ulice, sta sazvakati, sta progutati? No  Hvalaa!
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Oleg i njuskanje, zvakanje, grickanje.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Oleg i njuskanje, zvakanje, grickanje..   Oleg i njuskanje, zvakanje, grickanje.. EmptySub Nov 23, 2013 7:17 pm

Olega napolju čeka prava gozba, mislim u pravom smislu te reči!!! Otvorite širom oči, izbegavajte koliko možete mesta gde ima otpadaka i krenite sa komandama "fuj" i "pusti", pa ga nagradite odmah kada posluša ponetim nagradicama! Svi smo prošli kroz to, neko uspešno, neko ne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Oleg i njuskanje, zvakanje, grickanje..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Grickanje
» Oleg iz Beograda :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: