moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Barni sa Petlovog brda

Ići dole 
+12
snoopy
mini
Lea2006
Niva
Snoopy:)
Anja..
Aris
Dolly
Snoopy Gang
Simply Royal
- Vito -
Milos1984
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Milos1984
novajlija
novajlija
Milos1984


Broj poruka : 21
Datum upisa : 18.11.2012

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyPet Dec 28, 2012 7:49 pm

Znam Nato i ja sam sve kupio u pet centru i nisam stedeo ne bih sada da navodim sumu. Pozajmicu fotoaparat od druga pa cu slikati cesce.
Nazad na vrh Ići dole
Milos1984
novajlija
novajlija
Milos1984


Broj poruka : 21
Datum upisa : 18.11.2012

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyPon Dec 31, 2012 2:57 pm

Barni danas pravi nepirlike po kuci taman sam mislio da sam ga utrenirao da piski i kaki na jednom mestu kad on ode na skrozi deseto affraid Poceo je i da laje uglavnom kada ga neko zeza ili kada krenem po hranu pa zastanem da bih nesta pitao mamu ili joj dao neki odgovor a on lane na mene kao u fazonu alo bre Milose pa gladan sam, ruke su mi skroz izgrabane od njegovog glodanja pa sam hteo da bitam dali smem da mu dam koskice od presovane koze jer ako se ovako nastavi ostacu bez prstiju No . Krenuli smo i sa dresurom za sada je naucio da sedne i da ode na mesto Very Happy . Cekamo foto-aparat pa cemo onda napraviti neke bolje slike. Do tada sve vas pozdravljamo Barni i ja .
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyPon Dec 31, 2012 3:26 pm

Možeš da mu daš i kuvanu šećernu kost (neka mama na pijaci zamoli kasapina da joj je preseče na dva, ili četiri dela) Ta kost se ne lomi , nego struže zubićima i dugo će se time zabavljati.
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyPon Dec 31, 2012 3:33 pm

Muče ga zubići zato grize, ali nemoj da mu dozvoljavaš da ti grize ruke, novinom po guzi, slobodno, ne boli a daje rezultate. Daj mu slobodno koskice od kože, prijaće mu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
kassia
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
kassia


Broj poruka : 112
Godina : 35
Localisation : velenje
Datum upisa : 06.12.2012

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyPon Dec 31, 2012 3:35 pm

dobrodošao Barni!!

Baš si sladak, a Milošu slobodno pokaži, da ti da same grickalice, da ti bude fino Smile
Ja sam Kassii počela kupovati goveđe ili svinjske štapiće, neznam kako bih ispravno rekla, u pet shopu se kupe i onda se ona duuugo zabavlja time...Inače se zubići počinju da mjenjaju oko 4.mjeseca..
Čekamo još slikica malog medenjaka!!! hehe
Nazad na vrh Ići dole
Milos1984
novajlija
novajlija
Milos1984


Broj poruka : 21
Datum upisa : 18.11.2012

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptySre Jan 09, 2013 10:35 am

Evo da se ja i Barni javimo posle kraceg odsustva. Barni je dobro i napreduje za 15 dana u nasem domu ugojio se za 1.1kg tako da sada sa 2 meseca i 15 dana tezi 5.5kg. Naucio je da kaki i piski na jednom mestu mada mu se ponekad desi kod piskenja da omasi mesto ee . Krevet je i dalje nedostupan dasd , naucili smo da sednemo, kad treba da legne po komandi onda se ponekada malo svadja, naucili smo i da lajemo na komandu sledece sto cemo uciti je daj sapu i okret.
Barniju je sinoc bila veterinarka u poseti izmazila i ugnjavila dobio je drugu 5-tovalentnu vakcinu i od veterinarke smo dobili dozvolu da za 2 nedelje krenemo u lagane setnje kolo tako da cemo uciti i da piskimo i kakimo napolju.

Puni pozdrava od Barnija i Milosa bice uskoro novih slika fff
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptySre Jan 09, 2013 10:41 am

Bravo za vas dvojicu, odlično napredujete. Izgnjavkaj ga malo i za moj račun. Čekamo slike kafa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptySre Jan 09, 2013 1:53 pm

Bravo,cekamo slike cmok !
Nazad na vrh Ići dole
kassia
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
kassia


Broj poruka : 112
Godina : 35
Localisation : velenje
Datum upisa : 06.12.2012

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyPet Jan 11, 2013 10:25 am

Kako brzo proleti vrijeme sa tim malim slatkišima jelda? Smile
Čekamo slikice Smile
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyUto Mar 05, 2013 12:51 am

Lepotan Barni - 03.03.2013, Tasmajdan bounce dasdas

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Barni

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Barni1

Pozdrav od Rafe & Nate fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyUto Mar 05, 2013 1:39 am

Medenjak cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyUto Mar 05, 2013 5:09 pm

Divan je! tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptySre Mar 06, 2013 2:06 am

tr
Nazad na vrh Ići dole
Bach
novajlija
novajlija
Bach


Broj poruka : 27
Godina : 34
Localisation : Beograd
Datum upisa : 19.03.2013

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyČet Jun 06, 2013 12:45 pm

Mislim da sam juče oko 17h videla Barnija sa gazdom iz kafića "Fazon" na Petlovom brdu Smile Mogli bismo da organizujemo konačno neko druženje u kraju, Bah nikako da nađe prijatelja koji će razumeti njegovo ludilo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ivamarinkovic.com
Nefertiti
novajlija
novajlija
Nefertiti


Broj poruka : 39
Datum upisa : 03.02.2013

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyPet Jun 07, 2013 2:11 pm

Ja sam ZA! Mi smo za sada na Ceraku sreli jednu Megi, Noru, Čedu i Arčija... Bilo bi divno da se okupimo... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milos1984
novajlija
novajlija
Milos1984


Broj poruka : 21
Datum upisa : 18.11.2012

Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 EmptyPet Jun 07, 2013 8:17 pm

Nora je Barnijeva mama. Ja i barni smo za, nemamo obaveze za vikend pa mozemo da organizujemo neko jurcanje. Milosev broj telefona je 0691802984
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barni sa Petlovog brda   Barni sa Petlovog brda - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Barni sa Petlovog brda
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: