moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Cica iz Beograda (NBG)

Ići dole 
+25
Dika
Lilu The Great
marina
Medena
luce
Ksenija
batdavaldi
Bunny's Nightmare
Pako
Mira
tedibi
bucki_junior
Lea2006
chelik
Jan
jeca
bambucha
pipi
Janchee
Sara
Andrijana
dusan
bucki
Admin
Jasna
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 12:01 pm

Jasna ::
Cica je visoka 34 cm i teska 9 kg
Jede sve ukljucujuci i beli i crni luk, grejpfrut i...navela sam samo extreme, sve ostalo se podrazumeva.

Doci cemo na okupljanje ispred Juge 25.03.2007. u 16h, sem, ako n
aravno, ne bude padala kisa.
Drago nam je što smo našli Leinu rodjenu sestru, dosta liče! Lea je visoka 35 cm, a teška 1o kg,izuzetno aktivna, svaki dan krug oko Ade pretrči! U kući je divna, poslušna, već zna osnovne komande. Vidimo se u nedelju, ako nam vreme dozvoli!!!!


Poslednji izmenio dana Ned Mar 25, 2007 8:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 12:20 pm

Za bambuchu - da, tako sam i merila od poda / sapica / do grebena /tako se to zove , zar ne/ - ona kao grbica koja je tacno u liniji sa prednjim nogicama.
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 12:25 pm

Janchee ::
Jooj, pa ona je bas majusna devojcica.... Sada mi je jos sladja Wink. Ziggy je sa 9 meseci bio otprilike te visine, mozda za 2 cm visi, ali je zato bio 5kg tezi. Taj voli da jede, ali zna i da izbira. On grejp nikada ne bi pojeo, a ni bilo koju vrstu luka. Ali zato voli da jede francuske sireve sa mnom (Camembert, Bri).

Znam da je majusna Crying or Very sad
I stvarno je slatka. Poslala sam jutros prijavu za izlozbu u Novom Sadu i posto ce ona 03.04 napuniti 9 meseci /a izlozba je 07.04/ pozvala sam ih telefonom i pitala da li da je prijavim u razred najmladjih ili mladih. Naravno - odgovor je bio - mladih. Bice stvarno najmanji pas tamo, prosto nema nikakve sanse, ali to je ok-idemo da se druzimo i da vidimo druge biglove i biglice.

Tako joj je i nastalo ime - mala biglica,cica,lepotica - i ostade Cica.
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 12:31 pm

Drago nam je što smo našli Leinu rodjenu sestru, dosta liče! Lea je visoka 38 cm, a teška 1o kg,izuzetno aktivna, svaki dan krug oko Ade pretrči! U kući je divna, poslušna, već zna osnovne komande. Vidimo se u nedelju, ako nam vreme dozvoli!!!!

Ja sam se cula /sasvim slucajno preko moje kume/ i sa vlasnicom trece nase sestrice. Interesantno je to da mi je Zeljko dao da biram izmedju nje i Cice. Za Cicu mi je rekao da je nemirna kao djavo /zato sam je i uzela/. Druga zenkica je bila dosta mirna...E ta druga sestrica je u dobroj porodici, zove se Juca i, nazalost, stalno je bolesna - ima displaziju kukova, ne zarastaju joj rane kako treba...
Ali, valjda ce i to proci
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 12:38 pm

Ja dosta pazim na Cicinu tezinu - tacno se pridrzavam uputstava o kolicini hrane. Nagledala sam se bas pregojenih biglova koji jedva hodaju pa sam navukla strah.
Nazad na vrh Ići dole
bucki
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
bucki


Broj poruka : 184
Godina : 42
Datum upisa : 24.12.2006

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 12:43 pm

Ljudi tek kada budete videli Cicu uzivo shvaticete kakav je mali slatkis!Kao mali misonja Smile
Nazad na vrh Ići dole
Janchee
i'm bigl
i'm bigl
Janchee


Broj poruka : 1621
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.12.2006

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 12:53 pm

Citat :
Ljudi tek kada budete videli Cicu uzivo shvaticete kakav je mali slatkis!Kao mali misonja Smile
Zato i jedva cekam da je vidim/upoznam.... Malena slatkica.... Narasce ona sigurno jos malo... Ali ce uvek biti secerlema
Mozda nekako uspem da dotrcim do Sajma, kada bude izlozba, pa vas sve na blic vidim, ali jos uvek ne znam da li cu uspeti.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.centar-telos.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 241
Datum upisa : 04.12.2006

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 12:58 pm

ma super je sto je cica mala, jer se su sada mali biglovi na ceni, jer sve vise prerastaju gornju granicu, pa ljudi traze manje biglove, kako bi ostali u okviru standarda, njihovo potomstvo. ameri imaju one podele od 11-13 inca, i one do 15. i cica bi bila u tom razredu. ali kod nas nema toga, jer za razliku od njih kod nas su biglovi, jako slabo zastupljeni. jedan podatak iz amerike. biglovi su treci po broju pasa zastpljenih kod njih, posle zlatnih ritrivera, i labradora
Nazad na vrh Ići dole
https://bigl-srbija.editboard.com
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 4:02 pm

[quote="Jasna"]Drago nam je što smo našli Leinu rodjenu sestru, dosta liče! Lea je visoka 35cm, a teška 1o kg,izuzetno aktivna, svaki dan krug oko Ade pretrči! U kući je divna, poslušna, već zna osnovne komande. Vidimo se u nedelju, ako nam vreme dozvoli!!!!

[b]Ja sam se cula /sasvim slucajno preko moje kume/ i sa vlasnicom trece nase sestrice. Interesantno je to da mi je Zeljko dao da biram izmedju nje i Cice. Za Cicu mi je rekao da je nemirna kao djavo /
Mi smo Leu uzeli 16. 9. u subotu, bile su 2 ženke, a odmah posle nas su došli po drugu, koja nije imala rodovnik.Da li ste vi Cicu uzeli na Slaviji?
Mi smo trebali da dodjemo tada, ali smo zakasnili, pa smo posle morali u Rumu po nju.Jesenas smo je vodili na izložbu samo da vidimo kako to izgleda i sudija ju je video i rekao da je prelepa i da obavezno izadjemo sa njom u martu, ali mi smo mislili da je krajem marta, tako da nismo ni bili!!! Inače, ovaj lepi Djura nam je rodjeni sestrić, a Lea i Cica su mu TETKE!!


Poslednji izmenio dana Sub Mar 24, 2007 4:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 4:05 pm

Jasna ::
Ja dosta pazim na Cicinu tezinu - tacno se pridrzavam uputstava o kolicini hrane. Nagledala sam se bas pregojenih biglova koji je
dva hodaju pa sam navukla strah.
I Mi LEU samo po tabeli Rojal Canina hranimo!!
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptySub Mar 24, 2007 12:47 am

Cicu smo uzeli na Slviji, ali se ne secam kog dana, znam samo da je bio radan dan, izasla sam sa posla na minut i uzela najsomotskije i najblentavije i najsladje malo kucence
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptySub Mar 24, 2007 12:48 am

Janchee - obavezan trk do sajma - pa moramo se upoznati - to je bas dobra prilika. Ako mogu ja iz Beograda... :-)
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 9:41 pm

ma meni se cica, bas svidja, po slikama koje sam do sada video rok top gun
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 9:47 pm

Trebalo je da dodjes na okupljanje danas pa da je vidis...
Ja sam iduce nedelje na poslovnom putu pa necu moci da dodjem na okupljanje (sem ako ne bude u subotu) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 9:52 pm

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Slika40cb4
Cica je prva, ne uzdignutog repa
25.03.2007.
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 9:57 pm

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Image001ww1
U svom kreveticu sa filozofskim mirom
Nazad na vrh Ići dole
bambucha
i'm bigl
i'm bigl
bambucha


Broj poruka : 616
Godina : 46
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 04.12.2006

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 9:57 pm

ma ja sam iz ns, i danas sam bio u zrenjaninu - biznis, a mislim da cu doci jednom na okupljanje u bg, sa ili bez kale.
inace vidim da se konkurencija za cac ns zahuktava, oleeeeeeee olee
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 9:59 pm

A, sorry...nisam znala. A sto se tice Novog Sada, moram priznati da sam operisana od takmicenja i titula, idem da vidim kako izlozba pasa uopste izgleda. Cica je majusna, nema nikakve shanse...Kad sam videla ove ozbiljne pse danas (Ogija, Djuru, Loru, Atosa...)
Tamo cemo se videti, zar ne (u Novom Sadu) / ne radi mi znak pitanja, deca sredila tastaturu

Cuh danas da je Kala nesto nenormalmo dobro rangirana, da je odlican pas dasd
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 10:04 pm

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Resizeofresizeofimage00ji0

A ovde smo u kreveticu, ali u akciji !
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 241
Datum upisa : 04.12.2006

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 10:08 pm

mislim da ce u ns biti ozbiljna konkurencija, kod zenki, cica, lea, lora, i kala videcemo, sve zavisi od sudija.

a nije kala nista posebno rangirana, sudijsko uverenje, kod nekog ce drugacije proci, itd
Nazad na vrh Ići dole
https://bigl-srbija.editboard.com
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2007 10:26 pm

Lora je lepota...Ostadoh bez teksta danas.
Lea nam je rodjena sestrica...
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptyPon Mar 26, 2007 8:19 am

Putujem danas, pa moram od ranog jutra da pisem...Izadjem ja jutros da prosetam Tzitzu Razz tek oko 50tak policajaca okruzilo neku divlje izgradjenu prodavnicu koju treba da sruse. Prolazim ja pored njih, ni ne gledam ih, samo cujem
- jao sto je lep pas
- koliko je star
- jel shtene
- kako se zove
- a po rodovniku
- jel na prodaju
- a shto nije...
PA ZATO STO JE TO MOJ PAS! dasd
aaa
Nazad na vrh Ići dole
Jan
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jan


Broj poruka : 214
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.02.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 12:13 am

Šta se dešava sa Cicom, našom mezimicom?

Slikajte je, pišite!

Pozdrav od Ogija i njegovih ukućana!
Nazad na vrh Ići dole
jeca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac



Broj poruka : 171
Datum upisa : 05.12.2006

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 1:30 pm

Policajci su izgleda slabi na biglove, meni je jedan rekao u centru NS da kazem koliko para da Sparki bude njegov!
Nazad na vrh Ići dole
Jasna
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Jasna


Broj poruka : 150
Godina : 50
Datum upisa : 18.03.2007

Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 EmptySre Apr 11, 2007 6:15 pm

Mi imamo jos jednog mezimca, to je Hogar strasni, zeba sa Bornea.
Njega Cica ne sme ni da takne cak i u trenucima najvece prozdrljivosti
Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Resizeofslika75vp1
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cica iz Beograda (NBG)   Cica iz Beograda (NBG) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cica iz Beograda (NBG)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Eli iz Beograda
» Ema iz Beograda
» Rio iz Beograda
» Lea iz Beograda
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: