moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kleo - Beograd

Ići dole 
+22
Kaan
Bigi ♥
Monika
Lino
Lea2006
snoopy
Bjanka
hazarskirecnik
.Marija.
soffijov
King i Maša
Gogili
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
Ksenija
Snoopy:)
Anja..
Niva
Dolly
Natali
tedibi
Cofilence
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyPon Jul 09, 2012 11:52 pm

Zaista, dobro je da ste otisli, mozda bi kasnije otisli bez psa, jer bi ga neko od nas maznuo lol!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyUto Jul 10, 2012 12:53 am

Srećica malena, kako ima tužan pogled na slici gde leži na pločicama. Gnjavkaj ga Filipe i mazi...mazi za moj račun cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyUto Jul 10, 2012 6:57 pm

Pitanje.

Sto se tice linjanja, cetkanja, kad i cime najbolje, hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyUto Jul 10, 2012 7:08 pm

definitivno Furminator, imas da ga kupis preko neta i stvarno je odlican, samo mislim da treba jos malo da odlozis to prvo cetkanje jer je malisa jos mali Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyUto Jul 10, 2012 10:45 pm

Cofilence ::
Pitanje.

Sto se tice linjanja, cetkanja, kad i cime najbolje, hvala unapred Smile

Ako ste mislili u ovom periodu, rano je za furminator koji svakako nabavite za kasnije, a sada nečim nežnijim, gumenom rukavicom, magičnom krpom umočenom u mešavinu sirćeta i vode......
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyUto Jul 10, 2012 10:48 pm

Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 3:11 pm

Par slika...

Kleo - Beograd - Page 3 10072012223

Kleo - Beograd - Page 3 09072012222

Kleo - Beograd - Page 3 11072012227

Kleo - Beograd - Page 3 11072012226

Kleo - Beograd - Page 3 11072012225
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 3:21 pm

Taj biglovski pogled ... aa Presladak bebac tr
Pozdrav od Rafe i copora fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 3:24 pm

Pozdrav i vama!!

Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 4:32 pm

Mališa je fantastičan! Uživajte. tr
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 4:58 pm

Uzivamo do onog trenutka kad izadjem i ostavim ga u kupatilu, a on se popiski po celom bounce Very Happy

I onda za inat kad ga pustim on ode na terasu i ispiski se, u fazonu, "znam ja gde, al ne mozes me ostavis" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 5:28 pm

Cofilence ::
Uzivamo do onog trenutka kad izadjem i ostavim ga u kupatilu, a on se popiski po celom bounce Very Happy

I onda za inat kad ga pustim on ode na terasu i ispiski se, u fazonu, "znam ja gde, al ne mozes me ostavis" Very Happy
U pravu je! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 9:27 pm

Cofilence ::
Uzivamo do onog trenutka kad izadjem i ostavim ga u kupatilu, a on se popiski po celom bounce Very Happy

I onda za inat kad ga pustim on ode na terasu i ispiski se, u fazonu, "znam ja gde, al ne mozes me ostavis" Very Happy
smeh !To me podsjeca na nekog Cool !
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 9:41 pm

Legenda Smile
Ček polako, tek je počeo da se nadmudruje, svašta ćete još da doživite uz klempavog vragolana affraid
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 10:01 pm

To mi je najveci problem, ustvari jedini u principu. Ne toliko da li ce on neku glupost da napravi (i to), nego da se nesto ne povredi. Najvise zbog toga sto ja nisam do sad toliko cesto bio kuci, pa me malo plasi da li ce se ikad osecati prijatno kad ga ostavim samog, jer cu ja uskoro morati da nastavim po starom.

Ali evo sad sam ga bio ostavio na 10-15 minuta samog, ali u celom stanu, i nista nije uradio, sreca mala. Doduse, izigrao se pre toga lepo, ali je bas i gladan, jer sam mu izbacio jedan obrok, tako da ne verujem da je bio on 100% zadovoljan celom situacijom.

Mislim da se on osecao lose zatvoren u kupatilu, ogranicen tako, a sad je bio slobodan, nisam ni cuo da je lajao. Videcu sutra, tokom pre podneva vec dvaput moram iz kuce, pa cemo videti da li je ovo bilo samo veceras ili ce i sutra da to ponovi. Nisam ga posle nagradio, samo se izmazio sa njim, verovatno je trebalo, ali bice sutra ako bude dobar.

Jutros posle dorucka smo naucili i "lezi" Very Happy pa sad uglavnom samo leze Very Happy

A i pametnica mala, zna da mu posle svakog piskenja na terasi sledi nagrada, pa ide i naliva se vodom i piski da bi dobio da jede Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyČet Jul 12, 2012 10:30 pm

Cofilence ::
To mi je najveci problem, ustvari jedini u principu. Ne toliko da li ce on neku glupost da napravi (i to), nego da se nesto ne povredi. Najvise zbog toga sto ja nisam do sad toliko cesto bio kuci, pa me malo plasi da li ce se ikad osecati prijatno kad ga ostavim samog, jer cu ja uskoro morati da nastavim po starom.

Ali evo sad sam ga bio ostavio na 10-15 minuta samog, ali u celom stanu, i nista nije uradio, sreca mala. Doduse, izigrao se pre toga lepo, ali je bas i gladan, jer sam mu izbacio jedan obrok, tako da ne verujem da je bio on 100% zadovoljan celom situacijom.

Mislim da se on osecao lose zatvoren u kupatilu, ogranicen tako, a sad je bio slobodan, nisam ni cuo da je lajao. Videcu sutra, tokom pre podneva vec dvaput moram iz kuce, pa cemo videti da li je ovo bilo samo veceras ili ce i sutra da to ponovi. Nisam ga posle nagradio, samo se izmazio sa njim, verovatno je trebalo, ali bice sutra ako bude dobar.

Jutros posle dorucka smo naucili i "lezi" Very Happy pa sad uglavnom samo leze Very Happy

A i pametnica mala, zna da mu posle svakog piskenja na terasi sledi nagrada, pa ide i naliva se vodom i piski da bi dobio da jede Very Happy
Sreca mala Very Happy !Bice to dobar bigl tr !
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyPet Jul 13, 2012 1:18 am

Snoopy:) ::
Sreca mala Very Happy !Bice to dobar bigl tr !
cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyPet Jul 13, 2012 1:10 pm

Navici ce se da bude sam, veruj. Samo tako malo po malo, da ne bude naglo ostavljen ceo dan. Ovaj naš nas dočekuje zalepljenih kapaka od spavanja nekad, a mi mislimo šta li mu je bilo dok nismo bili tu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 12:00 pm

Kako nam je beban? Hoćemo još sličica bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 12:48 pm

Smile

Beban je juce primio vakcinu i ono za gliste, kad smo dosli kuci posle par sati imao je proliv, al samo jednom, vec uvece je bilo normalno, valjda je bila neka reakcija. Jede sad malo i pirinca, koji doduse nisam ja skuvao posto ne znam ni to (al sad znam Smile ) Very Happy

E jutros je dobio neki ludacki nalet energije ili sta vec, bio je jako bezobrazan i tvrodoglav, ali proslo je, evo ga kunta mi pod nogama Smile

Malo se i iznervirao kad sam se tusirao, pa nije mogao da me vidi, pa mi je vratio tako sto mi je izgrickao majicu Very Happy

Inace, poslednjih 5,6 puta kad sam ga ostavljao, ostavljao sam ga u celom stanu i nista nije napravio, samo zavija i laje (normalno), tako da mu je to mnogo prijatnije i nadam se da ce se navici brzo Smile

Slicice kad napravim kacim momentalno, samo da ih napravim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 12:56 pm

Eto još jedne dobre strane čuvanja biglića "naučiš da kuvaš" Wink Što se tiče energije tek će je biti pa se ti pripremi da je savladaš. Ljubi nam bebana cmok Čekamo sličice bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 2:50 pm

"Bio sam bezobrazan, pa sad sam kao fin"
Kleo - Beograd - Page 3 15072012257

"Znam sta je "miran""
Kleo - Beograd - Page 3 15072012254

"Komsija ima kera, al ne znam kako da dodjem do njega"
Kleo - Beograd - Page 3 15072012250

"Smoki, standardno..."
Kleo - Beograd - Page 3 15072012244

"Mnogo cudno kuntam..."
Kleo - Beograd - Page 3 15072012237

"Sad samo kuntam..."
Kleo - Beograd - Page 3 15072012236

Ovakve face da pravi kad se budemo setali i sve ce biti dobro Wink
Kleo - Beograd - Page 3 15072012232

Kleo ima neke nerazjasnjene racune sa svojom patkom...
Kleo - Beograd - Page 3 15072012258

To je to za sad! fff
Kleo - Beograd - Page 3 10072012223

Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 2:58 pm

Spavka pravo biglovski, lutkica malena. Filipe izgnjavkaj ga za moj račun.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 3:02 pm

Verujte mi, juce i danas ga samo gnjavim, plasim se da ga "nerazgnjavim" Smile

edit: Kaze meni baba da bolje da sam se ozenio i napravio dete, nego sto sam uzeo psa Cool

edit2: Inace, moja baba malo podseca na fon Smolhauzena iz "Alo, alo"...
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 3:48 pm

Lutkica mala, kako je porastao cmok

Cofilence ::
Kaze meni baba da bolje da sam se ozenio i napravio dete, nego sto sam uzeo psa Cool
smeh smeh smeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Sponsored content





Kleo - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kleo - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 3 od 17Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Kleo of Golde Crane
» Leo Beograd
» Dona Beograd
» Edi - Novi Beograd
» Kavai- Beograd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: