moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kleo - Beograd

Ići dole 
+22
Kaan
Bigi ♥
Monika
Lino
Lea2006
snoopy
Bjanka
hazarskirecnik
.Marija.
soffijov
King i Maša
Gogili
Tabasko the Dika
Snoopy Gang
Ksenija
Snoopy:)
Anja..
Niva
Dolly
Natali
tedibi
Cofilence
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyPon Jul 23, 2012 6:18 pm

Da, posto nemam sirce, jel moze samo sa vodom, ako je ona bitna za skidanje dlaka, a sirce samo za sjaj?

Snoopy Gang ::

Kleov tata Đole ima privilegiju da se jedini vozi na zadnjem sedištu automobila, jer je miran. Ostatak Bandita se vozi u kavezu u gepeku, jer pokušavaju da pređu na prednje sedište ili da sednu Miši u krilo... scratch
Izgleda da je Kleo nasledio to od tate Smile Pozdrav za tatu!
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyPon Jul 23, 2012 6:29 pm

Cofilence ::
Da, posto nemam sirce, jel moze samo sa vodom, ako je ona bitna za skidanje dlaka, a sirce samo za sjaj?

dlaku mozes samo mehanicki da skines, znaci rukavicom, cetkom ili furminatorom, a sirce sa vodom je za uklanjanje neprijatnog mirisa i za sjaj dlake Smile

Kleo je pravi mali dasa aa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyUto Jul 24, 2012 6:20 pm

Veceras imam prvi ozbiljniji rastanak sa Kleom, odlazim na par sati, pa cemo videti kako ce on to podneti, nadam se dobro kao i do sad.

Koji li mu je trip da stavi ovako cudno glavu dok spava i onda da hrce Very Happy

I dalje ne kapira "okret" Evil or Very Mad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyUto Jul 24, 2012 6:36 pm

Cofilence ::
Veceras imam prvi ozbiljniji rastanak sa Kleom, odlazim na par sati, pa cemo videti kako ce on to podneti, nadam se dobro kao i do sad.

Koji li mu je trip da stavi ovako cudno glavu dok spava i onda da hrce Very Happy

I dalje ne kapira "okret" Evil or Very Mad Very Happy
Nadam se da ce dobro podnijeti rastanak Very Happy !To sa naginjanjem i hrkanjem-isti slucaj Sleep Sleep !Moj je do sada naucio poluokret,s tim sto vjezbamo stav i naklon Cool !Naucice on brzo top gun !


Poslednji izmenio Snoopy:) dana Uto Jul 24, 2012 9:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyUto Jul 24, 2012 9:53 pm

Ako izlazimo uvece (retko ali desava se) ja Rafi uvek ostavljam jednu upaljenu sijalicu da ne bude em sam, em u totalnom mraku... a jedan put ostavila sam mu ukljucen radio - da ne cuje sta se desava ispres ulaznih vrata i ispred zgrade. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyUto Jul 24, 2012 11:59 pm

To sam se i ja pitao, da l da ostavim neko svetlo... Na kraju nisam. Al' sve u svemu, nije ni ostao dugo sam, nekih 2 sata samo, sto se vec i desavalo ranije, jer sam ja pokisao k'o lud i nisam smeo da rizikujem bolest, nije lako biti samohrani otac Very Happy

Ali me je docekao sa neprijatnim iznenadjenjem. Nekih pola sata pre nego sto sam krenuo, iz nekog razloga se ispiskio na parket, iako to vec 12 dana radi iskljucivo na terasi. Da stvar bude gora, i kad sam dosao, kad se izigrao, opet je to uradio na 3 mesta na parketu!!? Znaci, potpuno mokar, go sam bukvalno dosao kuci i sacekaju me njegoe nove navike ocigledno, koji li mu je??? A da stvar bude cudnija, dok sam bio van, kakio je na terasi?!? Uh sto nije covek, da se lepo posvadjam sa njim... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 12:15 am

Ti si uradio nešto što se njemu nije svidelo, on je uradio nešto što se tebi nije svidelo...sad ste kvit. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 12:18 am

Problem je u tome sto je on vec ostajao sam i piskio na terasi i sad ovo. Ali evo sad je na terasi. Lud pas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 12:23 am

Cofilence ::
To sam se i ja pitao, da l da ostavim neko svetlo... Na kraju nisam. Al' sve u svemu, nije ni ostao dugo sam, nekih 2 sata samo, sto se vec i desavalo ranije, jer sam ja pokisao k'o lud i nisam smeo da rizikujem bolest, nije lako biti samohrani otac Very Happy

Ali me je docekao sa neprijatnim iznenadjenjem. Nekih pola sata pre nego sto sam krenuo, iz nekog razloga se ispiskio na parket, iako to vec 12 dana radi iskljucivo na terasi. Da stvar bude gora, i kad sam dosao, kad se izigrao, opet je to uradio na 3 mesta na parketu!!? Znaci, potpuno mokar, go sam bukvalno dosao kuci i sacekaju me njegoe nove navike ocigledno, koji li mu je??? A da stvar bude cudnija, dok sam bio van, kakio je na terasi?!? Uh sto nije covek, da se lepo posvadjam sa njim... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
smeh smeh !Tebi nije dosadno!Slazem se sa Dolly-ti si njemu nesto uradio,pa je on tebi i sad ste kvit Very Happy !
Ovaj moj kada je dosao,prva nedelja,jela sam sendic i naravno on je htio malo(citaj CITAV)sendvica pig ,ja mu nisam dala i o ti meni fino ni pet ni ses,no se ispisa na kozu(ja bila sama) ee ee !
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 12:37 am

Cofilence ::
Problem je u tome sto je on vec ostajao sam i piskio na terasi i sad ovo. Ali evo sad je na terasi. Lud pas Smile

Ko lud Question zamisli samo da si tako malen i da te ostave samog u mraku affraid morao je da ti vrati na svoj način.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 8:30 am

Razumeo bih ja da je on hteo da me kazni, ali problem je sto nije to. Evo nocas je jednom na terasu, jednom na parket, jutros krenuo na parket, ja se prodrao on otisao sam na terasu, ne razumem nista. Pomislio bih i mozda da je i zbog kise nesto, ali sve pada u vodu jer kaki na terasi normalno. Nemam pojma.

I evo, iako sam hteo da ga malo i pohvalim, upravo je kakio u stanu, to mu je prvi put posle drugog dana ovde...
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 8:55 am

Rekoh ja da će tvoje đače da pobrka lekcije smeh ponavljanja i utvrđivanja lekcija mora biti a sve zavisi od istrajnosti profesora. Prati ga i opominji i naravno nagradi kada sve obavi na terasi, ne zaboravi da imaš bebca u stanu. Ljubi ga puno i gnjavkaj, gnjavkaj...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 11:28 am

On ce jos neko vreme brkati loncice. Mozda ce i 5 dana sve da radi kako treba, pa onda da "zabrlja" 6. dan. Verovatno si vec upoznat sa tim i da ce da trpi napolju kad krenete da izlazite, pa da brže bolje obavi to cim udje u kucu Mad
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 1:09 pm

Bebac...sam u mraku...stvarno si okrutan! On je bio napredan, pa je mnoge stvari radio baš kako treba, ali to je, velikim delom, slučajnost. Ipak je on sasvim mali i ne zna šta se sve od njega očekuje, a lako i zaboravi. Zamisli dete i šta se sve njemu i koliko dugo gleda kroz prste. Što bi mali bigl bio drugačiji?!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 1:18 pm

Slucajnost? Ne znate vi kakva je ovde dresura, nista tu nije slucajnost! Razz Evo ga seda i leze na pokrete rukom samo Very Happy Pa mogao je neko da kaze nesto za mrak, ja reko' ima "night vision" Very Happy Jos izlazim iz kuce i rekoh da l da ostavim svetlo i ne uradim to...jbg.

Nemam pojma, sad sam bio odsutan, veliku nuzdu je obavio na terasi, malu u stanu. Idemo do pet centra, nemam pojma ni sto, da malo prosetamo u rancu.

Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 2:15 pm

Kupi kad već ideš i one kapi, Pet Trainer, pa mu kapni na pelenu/novinu kad pišne, i onda ce ici za tim mirisom. Ari je ima foru da dodje njonjom do pelene, i da piški, a guza van pelene, hahaha!
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySre Jul 25, 2012 3:11 pm

Vratismo se, malo su nas gnjavili, al ajde Smile Nema potrebe za kapima, on ima slobodu na celoj terasi, novine bi rastrg'o Smile Evo poslednja 2 puta je na terasi, nadam se da ce nastaviti i prekinuti svoje "ludilo" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySub Jul 28, 2012 7:04 pm

Naucio okret! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySub Jul 28, 2012 8:33 pm

Cofilence ::
Naucio okret! Very Happy
Moraš sve to da snimiš i pokažeš nam da bismo poverovali! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySub Jul 28, 2012 9:48 pm

Dolly ::
Cofilence ::
Naucio okret! Very Happy
Moraš sve to da snimiš i pokažeš nam da bismo poverovali! Very Happy
ahahaha Very Happy

Ma verujemo ti na reč, a uostalom videćemo se valjda na nekom okupljnju i uživo pa ćeš imati prilike da demonstriraš Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptySub Jul 28, 2012 10:59 pm

Pa videcemo se, naravno Smile

A sve sto vam treba da bilo sta naucite vaseg bigla je strpljenje. Ja sam flipn'o od srece sinoc kad je uradio sam okret Very Happy

Sad je bio sam, iako je mrak Very Happy ali je imao svetlo i mjuzu neku, bio je dobar.

Jos koji dan da apsolvira "okret" i bacamo se na ucenje - "bum" a on se pravi mrtav Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyNed Jul 29, 2012 12:43 am

Cofilence ::
Pa videcemo se, naravno Smile

A sve sto vam treba da bilo sta naucite vaseg bigla je strpljenje. Ja sam flipn'o od srece sinoc kad je uradio sam okret Very Happy

Sad je bio sam, iako je mrak Very Happy ali je imao svetlo i mjuzu neku, bio je dobar.

Jos koji dan da apsolvira "okret" i bacamo se na ucenje - "bum" a on se pravi mrtav Very Happy

Super! Bravo Filipe na strpljenju! I naravno jedan veliki BRAVO za malog i pametnog Klea cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyNed Jul 29, 2012 8:51 am

Hvala Smile Pozdrav!!
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyNed Jul 29, 2012 9:12 am

Dolly ::
Cofilence ::
Naucio okret! Very Happy
Moraš sve to da snimiš i pokažeš nam da bismo poverovali! Very Happy

Potpuno se slažem. Mogla bi i neka sličica da vidimo koliko nam je sinak porastao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 EmptyNed Jul 29, 2012 9:29 am

Imam snimak, al' opet, problem je distribucija u javnost.

Bice slika danas, jeste vala porastao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kleo - Beograd - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kleo - Beograd   Kleo - Beograd - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kleo - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 7 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Kleo of Golde Crane
» Leo Beograd
» Edi - Novi Beograd
» Kavai- Beograd
» Kaja- Beograd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: