moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 VITO iz Novog Sada

Ići dole 
+25
NađaNS
Lea2006
Gogili
Ennie
Snoopy:)
Bjanka
Monika
Emanuela
soffijov
Lino
Medena
Kaan
Tabasko the Dika
Dolly
Niva
Snoopy Gang
.Marija.
Anja..
Natali
snoopy
King i Maša
Vasica T
vito
Zvoncica
- Vito -
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyČet Jun 07, 2012 10:39 pm

Vito je presladak i predobar,mada ima svaki dan par sat djavola u sebi Very Happy
Citao sam dosta da su tvrdoglavi, ali ovo je neverovatno Smile Sve sto mu se zabrani, on namerno jos vise zeli.
Kada odemo od kuce i sestra i ja, po par sat,dodjemo kuci, sve obavljeno na terasi, nista unisteno, pozlatio bih ga odmah Smile
A kada smo kuci, neverica.Sve grize, petlja se u kablove, sve kese na terasi grize, sada moze da dohvati i ves koji se susi, u kupatilo uleti samo izvuce krpu i brze bolje pobegne.Danas je cirka 79 puta vrsio malu nuzdu u stanu...za izludeti Smile
Ali onda dodje na noge i nasloni se,i zaspi i sve mu bude oprosteno u sekundi, i kada pogleda tim namrsetnim, a opet slatkim pogledom, tesko je se naljutiti na njega Smile
Idemo malo ispred zgrade nekad, ne dugo, jer nije primio revakcinu, ali obozava sve napolju, i cim neko zvoni on ceka momenat da se otvore vrata da proleti izmedju nogu u hodnik od zgrade Smile
Sve u svemu ,neverovatan je malisa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bjanka
novajlija
novajlija
Bjanka


Broj poruka : 42
Godina : 40
Datum upisa : 08.11.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyČet Jun 07, 2012 11:13 pm

Biglovi su kao deca, zahtevaju paznju 24/7/365, pa makar ta paznja bila i negativna. Nas "andjelcic" se sa skoro 11 meseci nista nije smirio, tako da nam nikada nije dosadno smeh
Nazad na vrh Ići dole
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPet Jun 08, 2012 12:09 am

Stavljajte još slika malog mrguda fff
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPet Jun 08, 2012 10:24 am

Vasica T ::
Stavljajte još slika malog mrguda fff

Da, da bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPet Jun 08, 2012 3:51 pm

Dobrodosao Very Happy .Presladak si! tr .
Nazad na vrh Ići dole
Ennie
novajlija
novajlija
Ennie


Broj poruka : 17
Datum upisa : 16.02.2012

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPet Jun 08, 2012 7:23 pm

Jupiii, još jedan lepotan u Novom Sadu!!! Presladak je mališa Very Happy
Da li si možda probao da uzmeš pelene za kuce za malu nuždu? Dženi je od prvog dana samo na njih piškila kada mora unutra. Možda joj se omaklo jedno dva puta, ali to je bila neka osveta verovatno...
Nazad na vrh Ići dole
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 12:16 pm

Evo par slicica sa suncanja Smile

VITO iz Novog Sada - Page 4 20120608102313



VITO iz Novog Sada - Page 4 20120608102339

Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 1:09 pm

tr medenjak!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Vasica T
i'm bigl
i'm bigl
Vasica T


Broj poruka : 1527
Localisation : Beograd
Datum upisa : 07.08.2010

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 1:31 pm

Dal je moguće ???? pa on konstantno ima facu kao da je nečim nezadovoljan scratch scratch Slatki mali mrgud tr
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 1:44 pm

Stvarno je poseban! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 1:56 pm

Stalno mrgud Very Happy ,ali mu to daje posebnu slatkocu! tr
Nazad na vrh Ići dole
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 5:35 pm

Jedno pitanje,ja mu uvek stavljam svezu vodu tokom dana i menjam.Ali poslednjih dana Vito preteruje,pije vodu po 20 sekundi bez prestanka,a piski na svakih 7 minuta prosecno Very Happy i to onako pozamasno Smile Da li je to normalno Very Happy scratch
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 6:24 pm

Garant zbog vrucine, nije jedini. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 6:29 pm

Prvo mi je bilo, kao ajde ok Smile Ali krenulo je da me izludjuje, kada krene tako svaki minut,i taman piski opet ode da pije vode i opet i tako u krug Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 7:24 pm

- Vito - ::
Da li je to normalno Very Happy scratch
To je savsim normalno za njegov uzrast, svi smo to prosli ee pig
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyNed Jun 10, 2012 7:33 pm

Snoopy pije mnogo vode i ide cesto u wc,ali moze dosta da izdrzi Very Happy .To nam je spas.Evo upravo sad pije vode a bio je u wc prije minut Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 5:42 pm

Malo smo se uspavali Smile

Vito je svakog dana imao zutu minutu ( koja traje malo duze ) gde pocinje stanje ludila.Isli smo svaki dan po 10 minuta ispred zgrade, jer obozava da ide napolje, cim cuje kljuc sedne ispred vrata i ceka samo da se otvore.Neki dan je izleteo i sisao niz stepenice dole do ulaza i samo cekao neko da mu otvori vrata Very Happy
Bili smo kod veterinara na revakcinu i slucajno napipam krpelja na vratu.Posle petnaest minuta pokusavanja jedva smo izvadili, jer je kidao sve.Dobio je i cip i frontline kapi.Veterinarka je rekla da dugo nije videla energicnijeg i ludjeg psa Very Happy
Krenuli smo malo sa ozbiljnijim stavom i dresurom, jer kaze kad poraste tesko je lose navike istrebiti, a Vito ih ima tako mnogo Smile
Na novine reaguje kako treba, samo i dalje obozava da piski u stanu kod vrata, na to prsavam.Kada vidi novine poleti na drugi kraj stana i lezi.Na pocetku je na izolaciju na terasi reagovao cviljenjem bez prestanka, a sada se samo komira na plocicama Smile
Ukratko to je to,evo malo i slika.

Ako moze pomoc samo oko transportera, koja velicina treba,kako da zavoli da bude u transporteru,na koliko ga treba izvoditi da obavi nuzdu.

Puno pozdrava od Vita VITO iz Novog Sada - Page 4 459756

VITO iz Novog Sada - Page 4 20120610152243



VITO iz Novog Sada - Page 4 20120611141537



VITO iz Novog Sada - Page 4 20120611182915



VITO iz Novog Sada - Page 4 20120614175831



VITO iz Novog Sada - Page 4 20120616185921



VITO iz Novog Sada - Page 4 20120618132357



VITO iz Novog Sada - Page 4 20120613132110



Ovako me ceka dok se kupam Smile
VITO iz Novog Sada - Page 4 20120611154034

Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 5:56 pm

Mrgud mali, mnogo je sladak! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 6:01 pm

Ma biće on super biglić, samo strpljivo i istrajno Smile
Mi smo uzeli "kavez", koštao je oko 5000 dinara i veličina je sasvim OK čak i za dva bigla, a nije najveći model. Ako ste planirali da idete na izložbe bilo kakava vrsta "kaveza" ili "transportera" je topla preporuka jer dok čekate na red za ring, pas je mnogo opušteniji u zatvorenom nego kad se njuška sa komšijama Smile
U vezi boravka u transporteru dok je pas u stanu nemamo iskustva ali sam siguran da može da nauči da mu je to nova "kućica" ali sigurno će se buniti u početku ako ga zatvorite. Neko će vam već napisati nešto i na ovu temu.
fff
Nazad na vrh Ići dole
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 6:19 pm

Nisam mislio da bude u stanu u transporteru, nego kada idemo na put do R.Srpske.
Vise sam planirao onaj plasticni samo ne znam koja velicina odgovara. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 6:36 pm

Što se tiče transportera, Dika (Tabasko the Dika) obožava svoj krejt, pa se nadam da će ti objasniti kako su to izveli. Inače, mališa je fantastičan, pravi bigl. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 7:19 pm

bas mi je drago sto se Vito tako lepo snasao Smile

- Vito - ::
Nisam mislio da bude u stanu u transporteru, nego kada idemo na put do R.Srpske.
Vise sam planirao onaj plasticni samo ne znam koja velicina odgovara. Smile

Imali smo istu dilemu sto se duzeg puta tice i odlucio sam da mu uopste ne uzimam transporter, nekako mi je bilo bzvz da bude u njemu kad moze da bude sa nama. E sad, Vito jeste malo razigraniji pa ce vam mozda ipak biti lakse da bude u njemu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 10:12 pm

Nisam dobro razumeo, izvinjavam se, mi i u kolima koristimo žičani kavez jer Limbo vršlja na sve strane, ovako kad je "obuzdan" gleda kroz prozor i kad se smori, legne i spava. Transporter je dosta zatvoren u odnosu na kavez pa je na vama da razmislite.
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 1:40 am

Što reče Zoka, pravi mali biglić, slatkiš, nestaško, pa to su čari naših ljubimaca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 9:51 am

Mi koristimo transporter i za transport i kao kucicu. Kad idemo na krace relacije (po gradu) vozimo Diku u malom transporteru, trojci. On se zavuce, legne i odmah zaspi. Kad se duze vozimo, koristimo cetvorku, koja mu inace sluzi i kao kucica. Obozava oba krejta, ali je od pocetka naucen na njih. Isprva je bio malo sumnjicav, pa smo mu ubacivali igracke i poslastice dok se nije navikao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: VITO iz Novog Sada   VITO iz Novog Sada - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VITO iz Novog Sada
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Ema iz Novog Sada
» ~Klea iz Novog Sada~
» Kala iz Novog Sada
» Braca iz Novog Sada
» Sparki iz Novog Sada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: