moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 bigl na poklon

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
simbelmine1989
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 1
Godina : 34
Localisation : Nis, Negotin
Datum upisa : 05.12.2011

bigl na poklon Empty
PočaljiNaslov: bigl na poklon   bigl na poklon EmptyPon Dec 05, 2011 1:09 am

Pozdrav, dobri ljudi!
Slucajno sam naisla na vas sajt, trazeci informacije o biglovima, i drago mi je sto sam naisla na bas ovaj sajt jer gledam postove i teme, slike koje su vlasnici biglova okacili, price koje su o njima ispricali, i prosto me boli dusa sto ja nemam jednog takvog nestasnog bigla..
Ja sam iz Negotina (Timocka Krajina), a zivim trenutno u Nisu (studiram), pa sam se uzelela najboljeg drustva na svetu - pasa. Mnogi mi govore da pas nije samo slatko stvorenje koje ce da ti sedne u krilo i koje ces tek tako da mazis, vec da uz pravo na ljubav jednog psa ide i mnogo odgovornosti. E pa, u inat zlim jezicima koji mi govore da nije to za mene, ja kazem da sam spremna za psa, i to bas za bigla!
Prvo sam htela da nabavim haskija, ali bila je to mrtva trka izmedju bigla i haskija. Sada samo cekam na dobru volju nekog ko ce mi pokloniti nekog malisana, bigla naravno, jer zaista nisam u situaciji da ga kupim. Sto ne znaci da ce malisan gladovati ili spavati na podu (spavace sa mnom u krevetu Smile ). Znam da mnogo trazim, svesna sam koliko je prodaja pasa unosan posao, ali eto, ako neko poklanja bigla ili zna nekog ko poklanja, molim Vas da mi se javite.
Veliki pozdrav za ljubitelje biglova! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dragiša
novajlija
novajlija
Dragiša


Broj poruka : 20
Godina : 24
Localisation : Beograd, Rakovica
Datum upisa : 17.11.2011

bigl na poklon Empty
PočaljiNaslov: Re: bigl na poklon   bigl na poklon EmptyPon Dec 05, 2011 1:27 am

U Progaru su trenutno jeftini, ako je to od pomoći...
Nazad na vrh Ići dole
Lino
i'm bigl
i'm bigl
Lino


Broj poruka : 1692
Godina : 32
Datum upisa : 12.04.2008

bigl na poklon Empty
PočaljiNaslov: Re: bigl na poklon   bigl na poklon EmptyPon Dec 05, 2011 2:03 pm

prodaja pasa nikako nije unosan posao, barem kod onih pravih uzgajivaca. pa pogledajte koliko kosta njega psa...skotne kuje zahtjevaju posebnu prehranu i dodatke prehrani koji nisu nimalo jeftini, tu su onda kotilica, pa veterinarski troskovi, UZV, cjepiva i slicno, kad se sve to zbroji ispadne da uzajuvac jedva pokrije troskove okota kad proda stene. A da ne govorim ako ode malo dalje pa da jos plati parenje...
Imajte na umu da bigl nije ko bilo koji drugi pas, dosta su prgavi i svojeglavi, zato i mislim da je najlakse od svih ostalih rasnih pasa nace da netko poklanja bigla, jer svi misle "vidi mala medena loptica" a kad ga dovedu doma onda je to zvjer koja zahtjeva puno rada i posla, skolovanje, a i paznje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.wix.com/linotap/beagle-lino
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

bigl na poklon Empty
PočaljiNaslov: Re: bigl na poklon   bigl na poklon EmptyČet Dec 08, 2011 2:15 pm

Lino ::
prodaja pasa nikako nije unosan posao, barem kod onih pravih uzgajivaca. pa pogledajte koliko kosta njega psa...skotne kuje zahtjevaju posebnu prehranu i dodatke prehrani koji nisu nimalo jeftini, tu su onda kotilica, pa veterinarski troskovi, UZV, cjepiva i slicno, kad se sve to zbroji ispadne da uzajuvac jedva pokrije troskove okota kad proda stene. A da ne govorim ako ode malo dalje pa da jos plati parenje...
Imajte na umu da bigl nije ko bilo koji drugi pas, dosta su prgavi i svojeglavi, zato i mislim da je najlakse od svih ostalih rasnih pasa nace da netko poklanja bigla, jer svi misle "vidi mala medena loptica" a kad ga dovedu doma onda je to zvjer koja zahtjeva puno rada i posla, skolovanje, a i paznje...
top gun Barbara
Ja bih dodao još da tu treba pridodati i troškove odgoja pasa od trenutka kada ste ga kupili pa do trenutka kada počinje da se razmnožava (hrana, vet. nega i samo odgajanje), a da ne spominjmo odlaske na izložbe i njegovo izlaganje.
Uvek možete usrećiti nekog psa iz azila, a azili su sve puniji rasnih pasa i tamo su se pojavljivali i neki biglovi čak.
Pozdrav fff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
tijama
novajlija
novajlija
tijama


Broj poruka : 15
Godina : 43
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2012

bigl na poklon Empty
PočaljiNaslov: pokusaj na oglasniku "njuskalo" kucni ljubimci..    bigl na poklon EmptySre Jan 11, 2012 2:40 pm

simbelmine1989 ::
Pozdrav, dobri ljudi!
Slucajno sam naisla na vas sajt, trazeci informacije o biglovima, i drago mi je sto sam naisla na bas ovaj sajt jer gledam postove i teme, slike koje su vlasnici biglova okacili, price koje su o njima ispricali, i prosto me boli dusa sto ja nemam jednog takvog nestasnog bigla..
Ja sam iz Negotina (Timocka Krajina), a zivim trenutno u Nisu (studiram), pa sam se uzelela najboljeg drustva na svetu - pasa. Mnogi mi govore da pas nije samo slatko stvorenje koje ce da ti sedne u krilo i koje ces tek tako da mazis, vec da uz pravo na ljubav jednog psa ide i mnogo odgovornosti. E pa, u inat zlim jezicima koji mi govore da nije to za mene, ja kazem da sam spremna za psa, i to bas za bigla!
Prvo sam htela da nabavim haskija, ali bila je to mrtva trka izmedju bigla i haskija. Sada samo cekam na dobru volju nekog ko ce mi pokloniti nekog malisana, bigla naravno, jer zaista nisam u situaciji da ga kupim. Sto ne znaci da ce malisan gladovati ili spavati na podu (spavace sa mnom u krevetu Smile ). Znam da mnogo trazim, svesna sam koliko je prodaja pasa unosan posao, ali eto, ako neko poklanja bigla ili zna nekog ko poklanja, molim Vas da mi se javite.
Veliki pozdrav za ljubitelje biglova! Smile




pokusaj na oglasniku "njuskalo" kucni ljubimci.. jedna djevojka poklanujala je biglicu 6mj sa rodovnikom.. no ja svoju mazu vec imam iako sam razmisljala da i nju udomim..
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

bigl na poklon Empty
PočaljiNaslov: Re: bigl na poklon   bigl na poklon EmptySre Mar 04, 2015 2:09 pm

Bigl na poklon.
Bikolor mužjak, star 6 godina, živeo u stanu.
Obratite se Dejanu Radosavljeviću preko FB, on je postavio oglas, ja ga samo prosleđujem.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153083389416904&set=a.10152306261011904.1073741828.755791903&type=1&theater
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Sponsored content





bigl na poklon Empty
PočaljiNaslov: Re: bigl na poklon   bigl na poklon Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
bigl na poklon
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bigl na poklon
» skoro pa bigl i na poklon je :)
» Bigl , musko stene na poklon
» Trobojac na poklon
» Zenka bigla na poklon

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: usvojite bigla-
Skoči na: