moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Smoky
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Smoky


Broj poruka : 107
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2011

Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! Empty
PočaljiNaslov: Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!!   Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! EmptyČet Dec 01, 2011 10:27 pm

I pre nego što smo se odlučili za BIGLA čitao sam kako ih u današnje vreme više koriste u laboratorijama za experimente nego pri lovu!!!
Tada mi je to bilo strašno a sada imam takav gorak osećaj da mi prosto dođe da poludim i kao Rambo razlupam sve te laboratorije, a one koji u njima rade uzmem kao zamorčiće i na njima vršim te iste experimente, za dobrobit čovečanstva!!! Sad Mad Crying or Very sad

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2011&mm=11&dd=29&nav_id=561793

Nazad na vrh Ići dole
http://smokythedog.wordpress.com/
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!!   Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! EmptyČet Dec 01, 2011 10:45 pm

Čovek kao biće je osuđen na propast - kad-tad.
Ja sam zanemeo nakon odgledanog filma "Earthlings".
Šta mi sebi dozvoljavamo pod okriljem "inteligencije", to je neoprostivo.
Negde sam pročitao da će jednog dana (kada preteramo sa narušavanjem prirodnog poretka), planeta Zemlja sama da nas istrebi kao najobičniji virus, a ostale vrste koje žive u skladu sa osnovnim prirodnim zakonima će opstati. Ne mislim da treba da se vratimo u kameno doba, ali definitivno treba da usporimo malo!
Nazad na vrh Ići dole
naca-faca
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
naca-faca


Broj poruka : 170
Godina : 29
Localisation : Novi Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!!   Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! EmptyPet Dec 02, 2011 9:57 pm

Strasno... upravo smo videli i cela moja porodica je potresena... Zar moze neko tako nesto da uradi nasim usonjama.. Novi vlasnici ce ih sigurno mnogo voleti, oni to zaista zasluzuju!!
Nazad na vrh Ići dole
Bigi ♥
novajlija
novajlija
Bigi ♥


Broj poruka : 15
Godina : 24
Datum upisa : 04.07.2012

Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!!   Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! EmptySre Jul 04, 2012 9:10 pm

Ljudi su smeće!
Tako znaju biti odvratni prema tim jadnim životinjicama Sad
U ovom videu gore kada sam gledala gotovo da sam zaplakala,strašno što im rade! Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!!   Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Spasavanje pasa od kog ćete zaplakati!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Odgajivacnice pasa
» Poklanjanje pasa
» Imena pasa
» Obuka pasa za pronalazenje Tartufa
» Vise pasa u jednom stanu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: opšta priča-
Skoči na: