moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina

Ići dole 
+59
Nefertiti
kassia
- Vito -
Tanja_K
- Stitch -
Sarah Lee
Simply Royal
bari91
iboki
Cofilence
Snoopy:)
Niche
naca-faca
Limbo & Mimi
KASPER
Bole sa Dorcola
Nestor
marina
Medena
mini
Nemi
Atos-BOBI
Mirka
Kaan
Zvoncica
Micka Lazović
Aloha Lusi
BiGi-bigl
Nina mandarina
jecolinja
Mylo in Zoya iz Ormoža
Aris
vito
Capo UE
Rona
stefani
Lino
Konan
acahaski
Ddans Dream Tim
MarijaRio
Anja..
tedibi
soffijov
Emanuela
Natali
Dolly
Monika
Niva
Gogili
Lea2006
.Marija.
Ksenija
King i Maša
Vasica T
snoopy
Snoopy Gang
Tabasko the Dika
Ilarion Beagles
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Sledeći
AutorPoruka
snoopy
i'm bigl
i'm bigl
snoopy


Broj poruka : 1445
Godina : 50
Localisation : Obrenovac
Datum upisa : 25.01.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyČet Avg 02, 2012 7:19 pm

Čestitke i za bebe u dalekoj Moskvi, Sulejmane, Sulejmane, ...
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 03, 2012 1:42 pm

Bebe hehe
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Bebe1x

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Bebe2r

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Bebe3a

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Bebe4r

dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 03, 2012 2:19 pm

Preslatki su! uaua
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Lea2006
i'm bigl
i'm bigl
Lea2006


Broj poruka : 4244
Localisation : Beograd
Datum upisa : 16.03.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 03, 2012 3:59 pm

Sa malim zakašnjenjem čestitamo !
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 03, 2012 4:00 pm

Prelepi tr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 03, 2012 4:04 pm

malenii aa
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 03, 2012 4:15 pm

Kiflice malene, preslatke su cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Ksenija
i'm bigl
i'm bigl
Ksenija


Broj poruka : 3425
Godina : 48
Localisation : Subotica
Datum upisa : 02.05.2007

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 03, 2012 4:40 pm

Slatkice malene
Nazad na vrh Ići dole
Monika
i'm bigl
i'm bigl
Monika


Broj poruka : 1390
Godina : 29
Localisation : Uzice
Datum upisa : 17.06.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyČet Avg 09, 2012 4:31 pm

Podsecaju me na krofne. Very Happy hehe
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyČet Avg 09, 2012 4:51 pm

Moze li malo slika preslatkih bebana hehe ?
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 10, 2012 9:52 am

Snoopy:) ::
Moze li malo slika preslatkih bebana hehe ?

Stvarno bi mogla Ivana malo da fotka bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPet Avg 10, 2012 11:40 pm

Niva ::
Snoopy:) ::
Moze li malo slika preslatkih bebana hehe ?

Stvarno bi mogla Ivana malo da fotka bounce
top gun top gun top gun kafa
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 38
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptySub Avg 11, 2012 1:23 am

Kakvi su medenjaci! Uh, neverovatno koliko su to nezna stvorenja. Ove nase su pocele da hhodaju, kao, hehe, mnogo su smesne onako nestabilne. Samo padaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptySub Avg 11, 2012 10:22 am

Gogili ::
Kakvi su medenjaci! Uh, neverovatno koliko su to nezna stvorenja. Ove nase su pocele da hhodaju, kao, hehe, mnogo su smesne onako nestabilne. Samo padaju Very Happy
Stavljajte slike Very Happy !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptySub Avg 11, 2012 11:13 pm

Porodična slika Very Happy
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Dscf9401n

za to vreme su veliki bili u gostima
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Dscf9329

i čekali Mišu da dođe Very Happy
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Dscf9363v

dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
King i Maša
i'm bigl
i'm bigl
King i Maša


Broj poruka : 1137
Localisation : Kać
Datum upisa : 03.01.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptySub Avg 11, 2012 11:23 pm

Bebani baš lepo napreduju cheers prave krofnice, da ih pojedeš koliko su slatki! aa
Pozdrav iz Kaća! cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://kingimasa.weebly.com/index.html
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyNed Avg 12, 2012 12:47 am

Kiflice rastu, super su, a i mamica fino izgleda. Matorci su genijalni na kapiji, naročito bata Nandova poza. Poljubac celoj ekipi cmok
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 38
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyNed Avg 12, 2012 12:18 pm

Lepe bebirone!
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyNed Avg 12, 2012 1:23 pm

Preslatki bebci hehe hehe hehe hehe hehe hehe hehe !
Nazad na vrh Ići dole
.Marija.
i'm bigl
i'm bigl
.Marija.


Broj poruka : 952
Godina : 28
Datum upisa : 17.01.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyPon Avg 13, 2012 3:18 pm

Divni su svi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyČet Avg 16, 2012 1:07 pm

Iako sam ateista, nisam mogla da odolim da sa vama podelim ovaj simpatičan i poučan tekst sa sajta Meadowland Beagles, Shirley Irwin.

A Breeder's Prayer
by Barbara Browning

Dear Father in Heaven, forgive me for not telling my in-laws I was on my way to a dog show when they called this morning. It's just that I could not endure another lecture on the crimes of a mother "who thinks more of her dogs than her children."

Help me, Father, to convince my husband that just this one more puppy won't be that much trouble. And grant that he doesn't miss the three pairs of socks that the little bundle of fluff chewed up after I brought him home.

Each day help me not to envy another's wins. Guide me to show good grace and true sportsmanship even when an inferior dog goes over mine. And seal my lips that I may never slander another breeder nor pass along rumors and gossip.

Grant that I may, without bloodshed, endure the snide remarks made by the neighbors that it is cheaper to feed a child than a dog. Force me to show compassion and understanding to the novice breeder that thought there was big money in the breeding of puppies and is now stuck with the whole litter. For the sake of those innocent puppies, grant that I be able to help place them in pet homes where they will be loved and cared for. Then, Heavenly Father , grant me the wisdom and insight to educate these novices so that the same thing will not be repeated but also so that the fancy will not lose these interested beginners.

Guide me in my choice of breeding stock. Bless me with the courage to admit the faults in my dogs and deliver me from ever knowingly breeding any dog with hereditary health problems or of inferior quality.

Never let me overlook the welfare of my dogs or forget that the glory of the wins is just a small part of this dog game. Grant that I may never become too busy to develop a personal rapport with each of my dogs. Keep me constantly aware that it is the dogs that are doing the winning. Any glory is theirs, not mine.

At the risk of sounding greedy, I'd appreciate a few weeks without veterinarian bills so that I can pay off the ones I already owe. and, it sure would be great if the dogs would start coating up so I could show them at the specialty.

But, above all, dear Heavenly Father, grant that I may never lose sight of the true aims of breeding and showing dogs. Grant me the forbearance to patiently and tenderly train and care for each and every puppy and the humility to be thankful to those who help me along the way. In short, make me worthy of the love, devotion and loyalty which my dogs so freely and unconditionally give to me, day after day. AMEN.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Snoopy Gang
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy Gang


Broj poruka : 1253
Localisation : Kovin
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyČet Avg 16, 2012 1:07 pm

Evo ga i moj skromni prevod

Моlitvа оdgајivаčа
Bаrbаrа Brаuningа

Bоžе, оprоsti mi štо nе rеkоh mојој svekrvi dа sаm nа putu kа izlоžbi, kаdа је zvаlа јutrоs. То је sаmо zаtо јеr nisаm mоglа dа izdržim јоš јеdnо prеdаvаnjе о zlоčinimа јеdnе mајkе "kоја misli višе оd svојim psimа nеgо о svојој dеci."

Pоmоzi mi, оčе, dа ubеdim mоg suprugа dа је оvо sаmо јоš јеdnо štеnе i dа nеćе biti tоlikо prоblеmа. I nе dоpusti dа nеstаnu tri pаrа čаrаpа оdmаh pоštо sаm gа dоnеlа kući.

Svаki dаn mi pоmоzi dа nе zаvidim tuđim pоbеdаmа. Vоdi mе dа pоkаžеm naklonost i istinskо spоrtskо pоnаšаnjе čаk i kаdа infеriоrаn pаs pоbеdi mоg. I zаpеčаti mоје usnе dа nikаdа nе оgоvаrајu drugе оdgајivаčе niti prоslеđuјu glаsinа i оgоvаrаnjа.

Dај mi dа, bеz krvоprоlićа, izdržim pоdruglјivе primеdbе kоmšiја dа је јеftiniје nаhrаni dеtе nеgо psа. Dај mi snаgе dа pоkаžеm sаоsеćаnjе i rаzumеvаnjе zа pоčеtnikа оdgајivаčа kојi mislili dа је vеliki nоvаc u uzgојu štеnаdi i sаdа sе zаglаviо sа cеlim lеglоm. Zаrаd tih nеvinih štеnаcа, dај mi snаgе dа pоmоgnеm dа im nаđеmо domove gdе ćе biti vоlјеn i zbrinuti. Zаtim, Nеbеski Оčе, dај mi mudrоst i uvid dа оbrаzuјеm оvе pоčеtnikе, tаkо dа sе istа stvаr nеćе pоnоviti аli i dа pоmоdаrstvо nеćе zаvеsti оvе zаintеrеsоvаnе pоčеtnikе.

Uputi mе u mоm izbоru zа uzgој. Blаgоslоvi mе nа hrаbrоsti dа priznаm grеškе u mојim psimа i izbаvi mе dа nikаdа svеsnо nе gајim psе sа nаslеdnim zdrаvstvеnim prоblеmа ili lоšеg kvаlitеtа.

Nikаdа mi nе dоzvоli dа prеskоčim dоbrоbit mојih pаsа ili zаbоrаvim dа slаvа i pоbеdа је sаmо mаli dео оvе igrе. Pоdаri dа mi nikаdа nе pоstаnеm suvišе zаuzеtа dа rаzviјеm lični оdnоs sа svаkim оd mојih pаsа. Drži mе stаlnо svеsnоm dа su psi ti kојi pоbеđuјu. Svаkа slаvа је njihоv, nе mоја.

I sа rizikоm dа zvučim pоhlеpnо, cеnilа bih nеkоlikо nеdеlја bеz vеtеrinаrskih uslugа, tаkо dа mоgu dа isplаtim оnе kоје sаm vеć duguјеm i, bilо bi sјајnо аkо bi psi pоčеli dа dоbiјајu zimsku dlаku tаkо dа bih mоglа dа ih izvеdеm nа spеciјаlku.

Аli, iznаd svеgа, drаgi Bоžе, dај mi dа nikаdа nе izgubim iz vidа istinskе cilјеvе оplеmеnjivаnjа i izlаgаnjа pаsа. Dаruј mi dа strplјivо i nеžnо izvеdеm i iznеguјеm svаkо štеnе i skrоmnоsti dа budеmо zаhvаlni оnimа kојi mi pоmоgnu nа tоm putu. Ukrаtkо, učini mе dоstојnim lјubаvi, оdаnоsti i lојаlnоsti kојi mојi psi tаkо slоbоdnо i bеzuslоvnо dајu zа mеnе, iz dаnа u dаn. Аmin.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.snoopygang.com
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyČet Avg 16, 2012 1:11 pm

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyČet Avg 16, 2012 3:55 pm

Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 EmptyČet Avg 16, 2012 4:34 pm

Prava stvar Smile
U mnogočemu prepoznajem sebe ali ovaj detalj Shocked
Citat :
То је sаmо zаtо јеr nisаm mоglа dа izdržim јоš јеdnо prеdаvаnjе о zlоčinimа јеdnе mајkе "kоја misli višе о svојim psimа nеgо о svојој dеci."
deca su mi kupila psa a sada su ljubomorni na nju/njih confused
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Sponsored content





Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina   Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina - Page 25 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina
Nazad na vrh 
Strana 25 od 39Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Sledeći
 Similar topics
-
» Nando, Djole, Oksa i Stella iz Kovina
» Nando, Oksa i Stella iz Kovina
» Djura i Stella iz Beograda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: biglovi :: snoopy-
Skoči na: