moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Biglic stize :)

Ići dole 
+17
Gogili
Cofilence
tedibi
Natali
Ninna
Snoopy:)
glicbi
Anja..
Kaan
Zvoncica
Aris
Snoopy Gang
Vasica T
Tabasko the Dika
Dolly
.Marija.
- Vito -
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 9:49 pm

Naravno...jos samo malo i stizeeee Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anja..
i'm bigl
i'm bigl
Anja..


Broj poruka : 979
Godina : 26
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 11.02.2011

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 10:00 pm

Bas se radujem novom drugaru Smile))) Puno srece sa malisom! I love you
Nazad na vrh Ići dole
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 10:02 pm

Hvala puno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tabasko the Dika
i'm bigl
i'm bigl
Tabasko the Dika


Broj poruka : 2926
Datum upisa : 02.02.2011

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyPon Maj 21, 2012 2:23 pm

Je li stigao malisa?
Nazad na vrh Ići dole
- Vito -
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
- Vito -


Broj poruka : 96
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 05.03.2011

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyPon Maj 21, 2012 2:55 pm

Nazad na vrh Ići dole
glicbi
pronadjen
pronadjen



Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.07.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptySub Jul 21, 2012 1:26 am

Sledece nedelje u ovo doba, jedan malisa ce napustiti svoju porodicu u Indjiji i preseliti se u Bgd.... lol! Hvala vam za sajt, za sve komentare i savete. Probao sam da budem temeljan prilikom pregleda, kako ne bih postavljao pitanja na koje su vec dati odgovori, ali sam naisao na link koji nije aktivan a u vezi je (po recima korisnika) sa dobrim veterinarom i poznavaocem rase, a koji je u nasem kraju ( Zarkovo ) https://bigl-srbija.editboard.com/t99-pitajte-veterinara-dr-zoran-dragas Voleo bih da od malih nogu kuca ima svog pouzdanog docu po mogucstvu u blizini... Vidimo se i upoznajemo i pre sledece biglijade, a fotke malog Arisa cete videti cim se preseli Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kaan
i'm bigl
i'm bigl
Kaan


Broj poruka : 648
Godina : 27
Localisation : Beograd
Datum upisa : 31.01.2011

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptySub Jul 21, 2012 3:13 am

Nezahvalno je govoriti koji je vet najbolji, svako ima nekog svog. Ako si bas nestrpljiv, skokni do nekoliko vetova (ima ih po kraju) i pitaj sve sto te zanima, morali bi na sve da ti odgovore Smile a onda kad dodje stene izaberi nekog kod koga ces ga voditi, u krajnjem slucaju, najlakse je veta promeniti ako nisi zadovoljan. Inace iz istog smo kraja pa cemo se, nadam se, sretati Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zuber.mycpanel.rs/Kaan%20bigl/
Aris
i'm bigl
i'm bigl
Aris


Broj poruka : 477
Datum upisa : 23.05.2011

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptySub Jul 21, 2012 5:12 pm

Jeeeeeee, jos jedan Aris!!!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptySub Jul 21, 2012 6:41 pm

Aris ::
Jeeeeeee, jos jedan Aris!!!!!! Very Happy
dasdas !
Nazad na vrh Ići dole
Ninna
novajlija
novajlija



Broj poruka : 16
Godina : 26
Localisation : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 2:49 pm

Pozdrav svima Smile Htela sam da vas pitam,posto treba da uzmem bigla ovih dana,pa me interesuje da li se oseca i da li se puno linja posto bih ga drzala u stanu? Cetkala bih ga svaki drugi dan,cetkama za kratku dlaku a ako bude bilo potrebe uzecu mu odmah i furminator.A cula sam da ima da se kupi u pet centu neke zelene alge koje mu se sipaju u hranu pa mu smanjuju linjanje,najbitnije mi je da se ne linja mnogo :/ Inace imam iskustva sa psim ai znam dosta o njima i obozavam ih,konacno sam ubedila moje da mi uzmu psa pa ond amoram da proverim ove dve gore navedene stvari.I takodje me interesuje da li grize namestaj i urnise tepihe,imace svaki dan po 3 setnje sa dosta istrcavanja a kad dodje kuci ima svoju "sobicu" gde ga niko nece dirati kad hoce mir i imace dosta igracaka,da li je to dovoljno da bi on bio zadovoljan i miran? bounce
Nazad na vrh Ići dole
Natali
i'm bigl
i'm bigl
Natali


Broj poruka : 1744
Godina : 45
Localisation : Beograd
Datum upisa : 10.05.2011

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 2:58 pm

Ninna ::
Pozdrav svima Smile Htela sam da vas pitam,posto treba da uzmem bigla ovih dana,pa me interesuje da li se oseca i da li se puno linja posto bih ga drzala u stanu? Cetkala bih ga svaki drugi dan,cetkama za kratku dlaku a ako bude bilo potrebe uzecu mu odmah i furminator.A cula sam da ima da se kupi u pet centu neke zelene alge koje mu se sipaju u hranu pa mu smanjuju linjanje,najbitnije mi je da se ne linja mnogo :/ Inace imam iskustva sa psim ai znam dosta o njima i obozavam ih,konacno sam ubedila moje da mi uzmu psa pa ond amoram da proverim ove dve gore navedene stvari.I takodje me interesuje da li grize namestaj i urnise tepihe,imace svaki dan po 3 setnje sa dosta istrcavanja a kad dodje kuci ima svoju "sobicu" gde ga niko nece dirati kad hoce mir i imace dosta igracaka,da li je to dovoljno da bi on bio zadovoljan i miran? bounce

Ovo si trebala da pitas pre nego sto rezervises psa Shocked
- linja se i to puno
- grize sve po kuci dok ima mlecni zubici i naravno piski svuda dok je bebac - obozavaju tepihe ee
- nece svoj "mir" i svoju sobicu -voli drustvo, galamu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beagle-rafa.com
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 3:09 pm

A svi ti dodaci ishrani koji smanjuju linjanje su budalastina. Pas mora da se linja i izlinja da bi podneo sva godisnja doba.

A sto se mirisa tice,ne oseca se ako se redovno odrzava higijena.
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 3:12 pm

Natali ::
Ninna ::
Pozdrav svima Smile Htela sam da vas pitam,posto treba da uzmem bigla ovih dana,pa me interesuje da li se oseca i da li se puno linja posto bih ga drzala u stanu? Cetkala bih ga svaki drugi dan,cetkama za kratku dlaku a ako bude bilo potrebe uzecu mu odmah i furminator.A cula sam da ima da se kupi u pet centu neke zelene alge koje mu se sipaju u hranu pa mu smanjuju linjanje,najbitnije mi je da se ne linja mnogo :/ Inace imam iskustva sa psim ai znam dosta o njima i obozavam ih,konacno sam ubedila moje da mi uzmu psa pa ond amoram da proverim ove dve gore navedene stvari.I takodje me interesuje da li grize namestaj i urnise tepihe,imace svaki dan po 3 setnje sa dosta istrcavanja a kad dodje kuci ima svoju "sobicu" gde ga niko nece dirati kad hoce mir i imace dosta igracaka,da li je to dovoljno da bi on bio zadovoljan i miran? bounce

Ovo si trebala da pitas pre nego sto rezervises psa Shocked
- linja se i to puno
- grize sve po kuci dok ima mlecni zubici i naravno piski svuda dok je bebac - obozavaju tepihe ee
- nece svoj "mir" i svoju sobicu -voli drustvo, galamu
Stvarno si ovo trebala da provjeris Shocked Shocked Shocked Shocked !Trebala si malo da istrazujes study !Slazem se sa Natali u vezi savjeta!
Nazad na vrh Ići dole
Ninna
novajlija
novajlija



Broj poruka : 16
Godina : 26
Localisation : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 3:17 pm

Izgleda da nije stilgla moja druga poruka,pa cu opet. Nisam rezervisala psa. Za grickanje mi je jasno samo cu pokusati da umesto da grize namestaj da ga usmerim da grize svoje igracke.Za nuzdu takodje dok ne primi revakcinu ucicu ga da piski na pelene a kad primi ucicu ga da obavlja nuzdu napolju. Niste me razumeli,on bi imalo stalno drustvo posto stalno ima nekog kuci ,jedino kad bi bio sam je 2,3 sata ujutru tako da ce tad verovatno spavati. Nije mi problem nista posto imam strpljenja i volje samo to linjanje kad bih mogla da smanjim to jest ako moze redovnim cetkanjem,samo to sam vas pitala.
Nazad na vrh Ići dole
Cofilence
bigl-manijak
bigl-manijak
Cofilence


Broj poruka : 253
Localisation : Banovo brdo
Datum upisa : 18.06.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 3:25 pm

Sve ce nauciti, samo budi odlucna i strpljiva i sve ce to lako savladati, i grickanje i nuzde. A linjanje, nemam pojma, ja, sem kad ga gnjavim, ni ne primecujem toliko po kuci. Mislim linja se, ali je dlaka kratka...
Nazad na vrh Ići dole
Ninna
novajlija
novajlija



Broj poruka : 16
Godina : 26
Localisation : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 3:30 pm

Cofilence ::
Sve ce nauciti, samo budi odlucna i strpljiva i sve ce to lako savladati, i grickanje i nuzde. A linjanje, nemam pojma, ja, sem kad ga gnjavim, ni ne primecujem toliko po kuci. Mislim linja se, ali je dlaka kratka...
Hvala na odgovoru,neko ko me razume df
Nazad na vrh Ići dole
tedibi
bigl-manijak
bigl-manijak
tedibi


Broj poruka : 366
Godina : 41
Localisation : Beograd
Datum upisa : 09.04.2007

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 3:30 pm

Redovnim cetkanjem ces svakako smanjiti kolicinu dlaka po kuci,ali ce ih opet biti,nije moguce skroz iz ukloniti.
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 3:33 pm

Biglovi su pametni psi,veoma brzo uce.Kad si mislila da ga uzmes,da mu otvoris temu na forumBiglic stize :) - Page 2 Rolleyes!Takodje,prelistaj forum tu ces naci neke korisne savjete!Nadam se da sam bar malo pomoglaBiglic stize :) - Page 2 Happyyes!
P.S:Oprosti zbog prvog posta ,nismo se razumjeleBiglic stize :) - Page 2 Smiley-ashamed005!
Nazad na vrh Ići dole
Ninna
novajlija
novajlija



Broj poruka : 16
Godina : 26
Localisation : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 3:39 pm

Snoopy:) ::
Biglovi su pametni psi,veoma brzo uce.Kad si mislila da ga uzmes,da mu otvoris temu na forumBiglic stize :) - Page 2 Rolleyes!Takodje,prelistaj forum tu ces naci neke korisne savjete!Nadam se da sam bar malo pomoglaBiglic stize :) - Page 2 Happyyes!
P.S:Oprosti zbog prvog posta ,nismo se razumjeleBiglic stize :) - Page 2 Smiley-ashamed005!
Da,zato me fasciniraju,prelepi,pametni,puni energije a mali Smile Sad gledam oglase,legla i treba da zovem najverovatnije danas ,predvece to leglo za koje se odlucim i da vidim kad bih mogla da dodjem da vidim stene i sve sto treba.Videcu jos za otvaranje teme zato sto ne verujem da cu biti toliko na kompijuteru kad ga dobijem,vise cu biti sa njim Smile Hvala vam puno,nema problema Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dolly
i'm bigl
i'm bigl
Dolly


Broj poruka : 5492
Localisation : Beograd
Datum upisa : 01.11.2007

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 4:34 pm

Osim što se ne oseća, sve ovo drugo, što si navela kao problem, postoji...linja se, gricka i nikako ne voli da bude izolovan, koliki god da mu je prostor. Jedino što je utešno i što je skoro pravilo, toliko ih brzo neizmerno zavoliš da ti ništa od svega toga ne smeta. Vrlo brzo se izbore za nešto što i ne sanjaš da bi dopustila. Srećno!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.ivana@sezampro.yu
Ninna
novajlija
novajlija



Broj poruka : 16
Godina : 26
Localisation : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 11:01 pm

Hvala vam na odgovorima Smile Sad sam nasla negoliko legla koja mi se svidjaju i poslala email pa cekam odgovore ali nikako :O Prva opcija mi je bilo stene od Nive,prelep pas,prelepo leglo,ali njoj je ostalo samo jedna zenkica a meni treba muzijak Sad tako da trazim dalje,videla sam da ima lepo leglo u Indjiji od Dejana na forumu Tina fina,cekam odgovor Very Happy i treca poruka poslata isto clanu foruma koji trenutno ima dva legla "ivan micke" i od njega cekamo odgovor Smile Pozdrav sima!
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyNed Avg 12, 2012 11:05 pm

Ninna ::
Hvala vam na odgovorima Smile Sad sam nasla negoliko legla koja mi se svidjaju i poslala email pa cekam odgovore ali nikako :O Prva opcija mi je bilo stene od Nive,prelep pas,prelepo leglo,ali njoj je ostalo samo jedna zenkica a meni treba muzijak Sad tako da trazim dalje,videla sam da ima lepo leglo u Indjiji od Dejana na forumu Tina fina,cekam odgovor Very Happy i treca poruka poslata isto clanu foruma koji trenutno ima dva legla "ivan micke" i od njega cekamo odgovor Smile Pozdrav sima!
Nadam se da ces naci svog usonju Very Happy !
Nazad na vrh Ići dole
Gogili
i'm bigl
i'm bigl
Gogili


Broj poruka : 892
Godina : 37
Localisation : Beograd
Datum upisa : 23.04.2009

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyPon Avg 13, 2012 10:04 am

E da, i da se pripremis unapred, dlaka mu je kratka, ali kao iglice se zabada svuda, neces verovati gde ces sve zateci dlake Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ninna
novajlija
novajlija



Broj poruka : 16
Godina : 26
Localisation : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyPon Avg 13, 2012 12:12 pm

Hvala Snoopy Smile
Hahahahaahh prvi put to cujem Gogili,ali ima logike hahahah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Snoopy:)
i'm bigl
i'm bigl
Snoopy:)


Broj poruka : 762
Godina : 25
Localisation : Podgorica
Datum upisa : 07.06.2012

Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 EmptyPon Avg 13, 2012 12:33 pm


Jesi li dobila odgovore Very Happy ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Biglic stize :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Biglic stize :)   Biglic stize :) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Biglic stize :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» mali biglic treba dom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: