moj bigl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
moj bigl

bigl
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Disciplina

Ići dole 
+17
Flora
Joker_Poker
Dika
Ljilja i Mima
Ksenija
Lea2006
bucki_junior
Mira
dusan
Jan
Andrijana
Janchee
Sara
jeca
pipi
bambucha
bucki
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptyPet Sep 11, 2009 3:26 am

Izlistah ceo forum, ovu temu od prvog do zadnjeg posta...ovi biglici su nenormalni, pao mi kamen sa srca...jos ispade ovo moje ludo da je i najmirnije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dusan
i'm bigl
i'm bigl
dusan


Broj poruka : 715
Godina : 43
Datum upisa : 05.03.2007

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptyPet Sep 11, 2009 1:02 pm

Polako Sarmo jos nije pocela da menja zebe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptyPet Sep 11, 2009 1:37 pm

dusan ::
Polako Sarmo jos nije pocela da menja zebe Smile

sto....? kad menjaju zube postaju neposlusni ??
Nazad na vrh Ići dole
Niva
i'm bigl
i'm bigl
Niva


Broj poruka : 4769
Datum upisa : 18.06.2008

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptySub Sep 12, 2009 12:00 am

Ma ne plašite se nisu oni strašni, lepo vas hipnotišu i rade šta hoće a vi im sve praštate, a kako i ne bi kad su ovako slatki.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nivaodprogara.weebly.com
Flora
bigl-manijak
bigl-manijak
Flora


Broj poruka : 279
Godina : 35
Datum upisa : 11.09.2009

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptySub Sep 12, 2009 8:06 pm

Nema prastanja kod mene Very Happy Bice to vojska, ali puna ljubavi Very Happy Kako je mene mama vaspitala, tako cu i ja nju Very Happy po dupetu, sa razlogom uvek, i kolacic kad sam dobar Very Happy tako i ona Very Happy eno je, kako joj pridjem, samo sedi i trepce, chepi se za klopu neku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptyPon Sep 14, 2009 11:22 am

Sarma ::
Nema prastanja kod mene Very Happy Bice to vojska, ali puna ljubavi Very Happy Kako je mene mama vaspitala, tako cu i ja nju Very Happy po dupetu, sa razlogom uvek, i kolacic kad sam dobar Very Happy tako i ona Very Happy eno je, kako joj pridjem, samo sedi i trepce, chepi se za klopu neku Very Happy

Za jednog bigla, Dika je sasvim solidan spartanac, ali, moram da priznam, mnogo sam stroza prema detetu nego prema njemu... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Dani
bigl-pronalazac
bigl-pronalazac
Dani


Broj poruka : 231
Godina : 51
Localisation : Orom
Datum upisa : 24.04.2009

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptyPon Sep 14, 2009 11:24 am

Dika ::
Sarma ::
Nema prastanja kod mene Very Happy Bice to vojska, ali puna ljubavi Very Happy Kako je mene mama vaspitala, tako cu i ja nju Very Happy po dupetu, sa razlogom uvek, i kolacic kad sam dobar Very Happy tako i ona Very Happy eno je, kako joj pridjem, samo sedi i trepce, chepi se za klopu neku Very Happy

Za jednog bigla, Dika je sasvim solidan spartanac, ali, moram da priznam, mnogo sam stroza prema detetu nego prema njemu... Embarassed

He-he-he... i kod nas se zale klinci lol!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
i'm bigl
i'm bigl
Dika


Broj poruka : 4050
Datum upisa : 21.12.2007

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptyPon Sep 14, 2009 11:30 am

Ali sa druge strane, Dika me mnogo bolje slusa nego Marija...
Nazad na vrh Ići dole
BEKI (djolana)
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
BEKI (djolana)


Broj poruka : 52
Localisation : NBG
Datum upisa : 02.06.2011

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptyUto Nov 15, 2011 11:55 pm

Ljilja i Mima ::
https://www.youtube.com/watch?v=EfqsChfjbH4 Evo pa mozete i pogledati Mimu kakva je bila kad je bila beba , prava dusica!!!
pozz svima
haha, bas je slatka ima slicne sare nepravilne, ko Beki! a imaju i iste cinijice za hranu! A o kradji hrane da ne govorim! aa
Nazad na vrh Ići dole
Tina
bigl-njuskalo
bigl-njuskalo
Tina


Broj poruka : 87
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2010

Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 EmptySre Nov 16, 2011 3:36 pm

Dika ::
Ali sa druge strane, Dika me mnogo bolje slusa nego Marija...

ahaha sestra moja ima klinca 2 godine i cesto idem s njima u park, i kazem moj Badi ma on je dusa poslusna na spram vase dece, a oni samo vicu imaces i ti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Disciplina - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Disciplina   Disciplina - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Disciplina
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
moj bigl :: opšte :: pitanja-
Skoči na: